Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan tápszer ami 4 hós...

Van olyan tápszer ami 4 hós babának adható és ízesített?

Figyelt kérdés
Kislányom 4 hós Milumil Ha1-et eszünk(ennénk)de mostmár elég ha csak 1-2 csepp a szájához ér és ökrődik.Nem beteg Rizspépből 200ml-t is megeszik.Azt ajánlották váltsunk tápszert.
2008. nov. 10. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Van a Humananak egy banános tápszere ami 4 hós kortól adható: Humana Baby Fitt 2 a neve.
2008. nov. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én 1 nagyon picike nestké kakaóport teszek neki bele,épp csal hogy megszinezze,éa már jobb is az íze,az enyém is 4 hós
2008. nov. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nestlé elírtam :)))))
2008. nov. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Igen vannak ilyen ízesített anyatejpotló tápszerek. Mondjuk ezek nekem nem szimpatikusak. Lehet belőle adni neki de azért nem túl sokat. Ha lehetőséged van akkor te csináld meg neki a kaját, az a biztos. Krumpli, répa, sütőtök, alma persze leturmixolva. Ezeket keverheted is pl: krumpli répával. A répát külön nem ajánlott adni, mert a répa székletfogó. Ezeket persze csak főétkezésre adhatod neki. Ha Nem anyatejes a babád, akkor pedig az orvossal irass fel tápszert. tymy
2008. nov. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy 4 hós babának tökéletes kaja a tápszer,amennyiben nincs elég tejed.A hozzátáplálással még nyugodtan várhatsz.A Milupának is vannak 4 hós kortól adható tejpépjei,én fele-fele arányban szoktam keverni a tápszerrel,így laktatóbb és nagyon finom is.De úgy tudom,van sárgabarack(?) ízű HA-s tejpép(vagy tápszer,ebben nem vagyok biztos) ami felírható,tehát lényegesen olcsóbb úgy.Kérdezd meg a dokidat,nekem egy kismama mondta,akinek ezt ette a babája.Ha alapból HA-t eszik a babád,talán szerencsésebb lenne azzal próbálkozni.6 hós baba anyukája
2008. nov. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!Azért kértem így segítséget mert sajnos a dokinkkal nem igazán lehet dűlőre jutni.Ő azt mondta ha egy gyerek éhes megeszi a tápszert nem kell hogy ízesített legyen.Eddig még csak a tejpépet ette, se a sütőtök sem a sárgarépa nem jött be neki.Mégegyszer nagyon köszi!
2008. nov. 11. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!