Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudnám ezt a bright...

Hol tudnám ezt a bright starts ugráló bébikompot rózsaszínben megvenni? Aki használt ilyet vagy hasonlót (pl fisherprice-os) annak mi a tapasztalata róla?

Figyelt kérdés

Ez a modell: [link]


Külföldi oldalakon fényképeken és felvételeken láttam belőle rózsaszínt, de külföldi webshopban sem találtam rózsaszínűt belőle. Van olyan babaolt ahol gyártótól lerendelnék esetleg??? Brendonban sajnos nem:(

http://www.youtube.com/watch?v=lA9rY48mAZM&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=GrAPogP-n1w&feature=related


2012. jan. 27. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekünk fischer price jumperro csodavilág van.hát imádja a babám.kb egész nap ugrálna benne,ha hagynánk.nagyon szereti,az első olyan játék,amit tényleg érdemes v olt megvenni és megéri a pénzét.rózsaszínben én nem láttam még.

az áruházban is dicsérték,jól elvan benne és erősödnek a kis lábai.:)mi innen rendeltük:

[link]

2012. jan. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk FP-os Rainforest jumperoonk van, most kapta fiam, de már 7 hónapos. Ő még "csak" forog, gurul, de ha betesszük a jumperooba utána a szőnyegen is sokkal elevenebb, mozgékonyabb. Én úgy látom nagyon élvezi az ugrálást. Olvastam, hogy az ugrálás erősíti a comb izmokat, ezért is vettük fiamnak.

Eddig a pihenőszékébe tettem, ha pl. mosogattam, mert sajna nagyon anyás, és ha nem ülök ott vele nem maradt el a szőnyegen játszani. Szerintem ez így akkor jobb megoldás. Szerintem ami fontos, hogy a babád már meg tudja tartani a nyakát+ vmennyire stabilan üljön.


Amúgy nem hiszem, hogy a lányod nagyon fogja zavarni, ha kék színűt veszek neki:-))))

2012. jan. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Tudom tudom, de mindene rózsaszín az egész babaszoba a babakocsi a rezgős pihiszéke az elektromos bölcsihinta, az etetőszék a járóka, játszószőnyeg..:D + hatalmas hercegnős falidekor a szobában...


Köszi a tapasztalatokat. Jó tudni, hogy ennyire szeretik és hasznos.:) Még ülni nem tud a fejét teljesen stabilan tartja. Azért is most nézek utána mert rengeteg külföldi oldalon 10 hét a rendelési idő...kislányom 5 hónapos lesz még. Most még nem raknám bele.


Néhány külföldi furcsa webáruházat kidobott rá..de ne, tudom, hogy megbízhatóak-e. Elég komolytalannak tűnnek az oldalak....Nem tudom hol tudnám biztonságosan lerendelni...

2012. jan. 27. 22:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok,mi 5 hónaposan vettük,azt mondták,h 5-6 hónap a legideálisabb a megvételre.mert,ha mondjuk feláll 7-8 hónaposan és elkezd mondjuk lépegetni.akkor már annyira nem fogja érdekelni ez,mert ebben ugye nem jut sehova.:)én annyira külföldi oldalról nem mernék rendelni,az oldal,amit belinkeltem nagyon jó.2 nap alatt kihozták.
2012. jan. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, nem bántani szeretnélek, mert nekem is 3 lányom van, de a babáknak szükségük van a sok színű inger hatására is. Ami nekünk tetszik, mert annyira hercegnős, az nem biztos, hogy neki is ugyanannyira elnyeri a tetszését. Minél színesebb valami, annál inkább kiváltja az érdeklődését.

A pici lányomnak is sok rózsaszín ruhája van, de figyelek arra, hogy ne legyen ennyire "beszűkült" a környezete. Pl a fal színe rózsaszín, de a falvédő vegyesen rózsaszín-kék-tarka, stb. Nem tudom érted e, hogy mit akarok írni?


Amúgy nekem sokkal jobban tetszik a Brendoson több színű darab, mint az amerikai linkek.:)

2012. jan. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát nyilván a házban csak az ő szobája a rózsaszín:) Egyébként minden rózsaszín játékon van sok színes dolog is. Attól még, hogy egy játék többnyire rózsaszín sok színes figura is van rajta. Ráadásúl napközben kevés időt tölt a saját szobájában. Délután egyet alszok vele ott miután kb egy órát huncutkodtunk:D. De ezt leszámítva a nappaliban vagyunk ott zajlik a család élete. A kis rágókái és plüssök, zörgő-csörgő dolgai is feltűnő színesek és változatosak. De van köztük bőven amiben van rózsaszín vagy legalábbis nagyon lányos formáját tekintve (pillangó, tündér, masni,hellokitty...). A játszőszőnyeg közepe is egy hatalmas zenélő sárga napocskával kezdődik és ez a rikító sárga több helyen is megmutatkozik rajta mégis az alja (amin fekszik) többnyire rózsaszín. Ráadásúl a sötétrózsaszín és a világos és a rikító között is van különbség. A hercegnőknek pedig álltalában a kék a sárga és a rózsaszín ruhája van.(pontosan nem tudom melyiknek mi a neve):D De a bútorain is szerepelnek... Mégis ha ránézek a szobára összességében egy nagyon csajos és rózsaszín szobát látok. De ennek ellenére nincs olyan szín ami ne lenne megtalálható. Figyeltünk arra, hogy elég inger érje őt. Éjszaka falra kivetített repkedő pillangók futkosnak a plafonon....:) Igazából az is elég ha van benne rózsaszín. Nem fontos, hogy az egész tetőtől talpig az legyen. Viszont nekem ebbe a kék színben nagyon nem tetszik...:S Sem a zöld fisherpriceos:S... Szeretnénk a közeljövőben egy kisfiút akinek kék holmiai lennének:) Mi párommal ezt így képzeltük el és saját örömünket leljük benne. Neki rosszat ezzel nem teszünk.SOsem panaszkodott még a szobára:D De kevés időt is tölt el ott. Játékai mind érdekli és szereti. Megvannak a kedvencek is...de lehet bármennyire piros vagy neonzöld valami...az első a tükör:D

Igaz a nappalink nem egy cirkusz, mert egy nagyon modern fehér-arany-fekete minimal stílusú és nincs túlzsúfolva sem. A játékait mégis minden nap kipakolom a sok sok plüssel együtt amiknek mindenféle színe van.


Szerettem volna egy kis segítséget is a rózsaszín megszerzéséhez. Ha valakinek sikerült hozzájutnia nagyon megköszönném ha elmesélné, hogy hogyan. Ha nem sikerül, akkor talán nem kockáztatom a lerendelését. Jön a jobb idő. Keresek egy bright starts boltot és március körül nyaralunk egyet a városában:) (ekkor lesz már fél éves) Egyébként is ha hozzá tudnék férni rengeteg termék érdekelne, de sajnos keveset forgalmaznak magyarországon.

2012. jan. 28. 07:41
 7/11 A kérdező kommentje:
Ó azt elfelejtettem írni, hogy én eddig minden fisherprice játékkal megjártam:S a körforgója egy 3 plüssmacis projektoros volt elkezdett nyekeregni...a bölcsőhinta is nyekergett de az első perctől fogva.az ,,első zongorám" napokon belül hamis volt. ugyan így az alvós csikóhala... egyedül egy nem romlott el:D egy pillangó szerű rágóka amin semmi zenélő kütyü vagy hasonló nincs:D:D::D Szóval brrr...soha többé...
2012. jan. 28. 07:45
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor mindig sikerült belenyúlnod..:)Nekünk rengeteg fischer játékunk van és eddig semmi sem romlott el.sőt van olyan is,ami a 3.gyereket szolgálja ki.(nem is egy )
2012. jan. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. Eddig FP játékok nekünk mind hibátlanok, pedig van amit használtan vettünk.
2012. jan. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

5. válaszoló vagyok. Nekünk is tökéletesek a FP játékok, én is felét használtan, felét újonnan vettem.

Valóban nincs szerencséd.

2012. jan. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!