Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol vettétek ill honnan...

Hol vettétek ill honnan rendeltétek a borostyán láncotokat? Akinek használt ill akinek nem használt? Arra gyanakszom, hogy nem is igazi borostyán amit rendeltem interneten, ezért érdekelne kinek mi a tapasztalata!?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! www.borostyanlanc.hu-n rendeltük, de én nem veszek észre semmit. Kibújt 2 foga, de rendesen megszenvedtük.

:-(

2009. jún. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi a babacsoda.hu-n rendeltük,és fogzáskor kisfiam ugyanugy átaludta az éjszakákat mint máskor.Már 3 foga van.
2009. jún. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én itt olvastam egy teszvesz-es linket 1 hete,

másnap már el is mentem érte

én vettem észre javulást,volt olyan,hogy egy éjjel 16x ébredt,sírt,"üvöltött" a kisfiam,azóta csak 3x-4x ébred kicsit sírva

www.BABYLANC.EXTRA.hu

2200 ft volt a babanyaklánc,a karkötő pedig 600 ft.

2009. jún. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

www.agrianna.hu

én személyesen vásároltam meg, mivel egri vagyok

De nálunk egyáltalán nincs javulás, sőt...!

Viselte 2 hónapig, de semmi eredmény nem volt. Aztán elegem lett és levettem. Kb 1,5 hónapig nem viselte. M ár 3 napja borzasztóan szenvedünk (kőkemény fogzás), ezért végső kétségbeesésembe visszatettem a láncot. Eddig még most sincs eredménye....

2009. jún. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

www.borostyanlanc.hu


3 hét alatt jött ki 6 foga, de észre sem vettük. Hogy ennek van-e köze a lánchoz, azt nem tudom...

Lehet, hogy csak szerencsések vagyunk.

2009. jún. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia!

Elvileg, ha borostyán akkor a sima édesvízben lesüllyed és ha telített sós vizet keversz-tehát annyi sót tegyél egy pohár vízbe bele, ami már nem olvad el benne akkor abban meg fel kell emelkednie a víz tetejére.

Ha műanyag lenne akkor az édes vízben is lebegne-ez az egyik próbája a borostyánnak-egy ékszerész anyuka:)

2009. nov. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a sósban is lesüllyedt.
2009. nov. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!