Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A konakiont hogy szoktátok...

A konakiont hogy szoktátok beadni a babátoknak (anyatejes)?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Kiskanállal, sok anyatejjel, vigyázva hogy ki ne ömöljön. Marha keserű lehet, mert mindig fintorgott, mikor kapta.
2009. máj. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

kanállal és anyatejjel

Nem jó az íze!

2009. máj. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kiskanálba öntöm, magában, és gyorsan cicire a gyerekkel! Ha túl sok a cucc a kanálban, mire elfordítja a fejét, a fele kifolyik a szájából.
2009. máj. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kiskanállal be a szájába, nálunk imádja, igaz mindent szeret ami a szájába kerül még cicit sem kér utána. Minden gyerek más...
2009. máj. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is eleinte kanállal anyatejjel adtuk,de általában annyira evett volna már hogy kapálozott és fele mellé..Ezért inkább a cumisüveg cumi részébe tettem anyatejjel együtt és így jobb volt.De halottam ismerőstől,hogy lehet kapni olyan cumit amibe bele lehet rakni a gyógyszereket,gyógyszeres cumi ilyesmi a neve.
2009. máj. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fecskendővel adom be neki így nem löki ki és lassan is lehet neki adni.
2009. máj. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én belecseppentem a teába. lehet, hogy az én dokim " laza" egy kicsit, de azt mondta, hogy kutya baja nem lesz, és ugyanúgy hatni fog, ha beleteszem 10ml teába, ésegyszerre megitatom vele az egészet. én így csinálom nagyon kis kora óta. Amúgy nagyon körültekintő és alapos a dokinőm, szinte biztos, hogy nem mondana butaságot.
2009. máj. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én kiskanállal anyatejbe cseppentve adtam be neki,a harmadik

alkalommal minden kijött belőle ,még beleborzongott a kis drága-persze,olyan keserű mint az epe!!!!!

Ez is csak egy biznisz a gyógyszergyártóknak.Soha többet nem teszem a szájába!!!

Évszázadok óta-mikor még tápszer sem volt-szoptatnak a nők,soha nem volt gond az anyatej összetételével,pont most

találták ki hogy a K vitamin hiányzik belőle.....

Undorító ez az egész amit a babákkal és az anyákkal művelnek!!

2009. okt. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!