Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Reggelente ébredésnél, vagy...

Reggelente ébredésnél, vagy kicsivel utána, rám (anyára) nincs mosoly, bezzeg apára igen? Ez miért van?

Figyelt kérdés
Olyan rosszul esik. régebben még, alig látott, de csak ha meghallotta a hangomat mosolyra nyúlt a szája. most olyan nehezemre esik megnevetettni még napközben is, de ha az apját látja, már elég, hogy fülig érjen a szája. nem értem... nem szeret a babám?
2012. jan. 28. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez vicces, de nalunk is igy van, 16 hos kislany reggeli elso szava az hogy appppaaaaa, pedig rutkan kelunk egyutt es ez igy van honapok ota.

Ra jobban hallgat neki nem hisztizik annyit stb. Szeretnek am minket is de szerintem apat kevesebbet latjak es erdekesebb neki a dormogo hangjuk:P

2012. jan. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hány éves? Lehet hogy neked nincs valami jó kedved reggel és azért nem mosolyog.
2012. jan. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

hogy juthat ilyen eszedbe? :(


te ott vagy mindig, már kicsit talán bele is fáradtál. ellentétben apával aki csak este jön, mindketten alig várják egymást...

majd aztán meg azért lesz anyás mert te mindig ott vagy... :)

2012. jan. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Apa az Isten, nálunk is. :)

De őt ritkábban is látja, én vagyok vele egész nap, én látom el őt többször, így én egy természetes dolog vagyok neki.

Ez korántsem jelenti, hogy apát jobban szereti! Szeret mindkettőtöket. S lesz ő még anyás is. Bár nem írtad mennyi idős, de vannak anyás, vannak apás korszakok.

2012. jan. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
6,5 hónapos a babám. igen, keveset látja apát, és ha vele van, akkor egyfolytában megy a móka, dobálás stb... persze, én vagyok az, aki napközben hagyja sirdogálni, nem veszem fel, nem szaladok rögtön hozzá, de Isten látja lelkem, csak próbálom azt a kicsi házi munkát elvégezni ezidő alatt. ráadásul a nap 24 órájában "problémás" a babám és lehet emiatt érzi rajtam a feszültséget?
2012. jan. 28. 13:56
 6/12 anonim ***** válasza:

Kislányom dettó ugyanilyen.

Még ki sem nyitotta a szemét, már mondja,hogy Appa,appa.

Nálunk én vagyok a szigorúbb,velem van többet, természetes hogy "jobban" örül apának,hogy jöhet a móka.

Ha ugárl az ágyon,elég ha annyit mondok,tessék leülni,mert különben leveszlek az ágyról és elindulok felé már ül is le. Bezzeg apa, nem hallgat így rá:):)


Szeretnek ők minket is,csakhát apa az apa

Nekem most a 15 hónapos lányom arra szokott rá,hogy pelenkázás után, felül a pelenkázón,és a két kezével átöli a nyakam, és dünnyög:):)

2012. jan. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is apa a sztár. :)

Amint apa hazaér, anya megszűnik létezni. Meg a vigyor, a pusziözön, és bújik. Nyilván éppen azért, mert őt ritkábban látja. Én is örülök a férjemnek, amikor hazaér. :)

2012. jan. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kisbaba nem nagyon mosolyog rád ha érzi a feszültséget benned de ezt csak gondolom
2012. jan. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is így van, rá néz és már kacag:D, rám csak mosolyog, de nem bánom, mert apu sokat dolgozik és ha rá kacag a fiunk, akkor látja, hogy mennyire szereti, ahhoz képest, hogy nem tud Vele sokat lenni:)
2012. jan. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fura mód nálunk nem így van. Sőt! Apának bohóckodnia kell, hogy mosolyt kapjon, rám meg alapból mosolyog. Megnyugtatni is csak én tudom. Persze ennek több a hátránya, mint az előnye :(
2012. jan. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!