Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adtál először hamburgert...

Mikor adtál először hamburgert a gyerekednek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 15:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

16 hós még hamburgart nem evett.

evett már sültkrumplit és chiken nuggeteset de hamburgert még nem adtam neki. habár még csak 1x evett meciben.

2012. jan. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Két évesen megkóstolta. ez egy babafalatnyit jelent. ;)
2012. jan. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mi sem eszünk hamburgert, nem szeretjük, meg drága is, gyros tálat szoktunk néha rendelni /gazdaságosabb, mint a hamburger/, olyankor a lányok is kapnak. Kb. 1,5 éves koruktól adunk nekik.
2012. jan. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mi gyakran megállunk a mekinél, és szinte kiesik a szeme ahogy látja hogy eszünk, ő meg csak sült krumplit kap. :S Úgy szeretnék már neki hambit adni, biztos ízlene neki. Szerintetek? 14 hós
2012. jan. 28. 16:15
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
2 év 4 hónapos a fiam, és még nem evett, igaz mi sem eszünk soha a mekibe.
2012. jan. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

én korán, olyan 1,5 éves korában.

ahol lakunk, van egy kicsi hamburgeres, tudom honnan veszi,miből készíti...

nyáron mikor elcsatangoltuk az időt akkor vettem, szósz nélkül.

kb. 3 hetente ettünk nyáron egy hamburgert :)

2012. jan. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ti esztek, megkóstoltathatod vele, mert mindig azt szeretnének enni a gyerekek, amit a szülőktől látnak. Végülis mi van benne: húspogácsa, zsemle, zöldségek...ezeket elvileg már eheti. Viszont arra figyelj, hogy ne legyen csípős, illetve ne legyen túl fűszeres sem, mert e miatt lehet gyomorfájás okozója. Mi nem eszünk ilyesmit, szóval mindezt úgy írtam, hogy én nem adok a kisfiamnak. Viszont itthon készítettünk már többször, csak akkor mi vettünk bele mindent, és tudtam, hogy mit tartalmaz. Na ebből sem kapott még, mert csak 1 éves.:)
2012. jan. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%
Ahhoz a mekis műanyag kajához még nagyon pici, ki tudja mi minden sz@rból csinálják ott a hamburgert. :)
2012. jan. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Saját hamburgert már 1 éves koruk óta kapnak, ha nagy ritkán (évente 2-3x) azt csinálok, de Mekiben még nem voltak, 6 évesek - nem is tervezem, hogy megyünk.
2012. jan. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
18 hósan evett először mekiben mcchiken hambit!Azóta is nagy kedvenc,pont tegnap az volt a vacsi!Most 19 hós.:)
2012. jan. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!