Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adtál először hamburgert...

Mikor adtál először hamburgert a gyerekednek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 15:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Itthon készített hamburgert már 1,5 évesen is kapott. Mekiben 2 éves kora után evett először a fiam sajtburgert. Szereti is. Ritkán szerintem belefér.
2012. jan. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A fiam 4 éves, a lányom 2. Még nem ettek hamburgert. Főleg nem mekiset. Elnézést akinek az érzéseibe gázolok ezzel. Ha mi ennénk, biztos kérnék, de nem eszünk.
2012. jan. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A barátnőmék már egyévesen mekiben etették a gyereküket...

A miénk 2 éves elmúlt, de eszünkben sincs ilyen helyre vinni!

--------->

Mindenki másképp csinálja.

2012. jan. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Talán olyan hamburgerrel próbálkozzál, amiben nem húspogácsa, hanem hús van. pl. grillcsirkés szendvics

Vagy talán a halasat...

2012. jan. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Itthon készültet kb. 1,5 éves koruktól. Én csináltam a húspogácsát is hozzá, így semmivel sem rosszabb, mint egy fasírt.

Sőt, a sok zöldség miatt szerintem egy normális hamburger még egészségesebb is, mint a magyar konyha néhány zsírtól tocsogó zöldségmentes "remekműve"...

Mi az arany középútra esküszünk, így évente néhány alkalommal bizony még a sokak által műanyagöntödének nevezett helyre (meki) is ellátogatunk és élvezettel befaljuk a hamburgert, sült krumplit stb. Ja és szeretjük a Burger Kinget és a KFC-t is!

Nem hinném, hogy rosszabbak lennének, mint pl. a Danone joghurt, azt mégis sokan már 8 hónapos kortól adják a babájuknak... A teszkós, osános kenyérről és társairól meg ne is beszéljünk...

2012. jan. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Utolsóval mélységesen egyetértek! Zsemle sok zöldséggel, saját készítésű húspogácsával tökéletes hambi. Megvan a feeling, és egészséges is.:)
2012. jan. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Zsemle sok zöldséggel, saját készítésű húspogácsával tökéletes hambi. Megvan a feeling, és egészséges is.:)"


Nem mellékesen felébe se kerül.

2012. jan. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!