Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos baba ehet csirkemáj...

10 hónapos baba ehet csirkemájat? Hogyan készítitek Neki?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen már ehet...receptet nem tudok küldeni,mert az én lányom mikor kóstoltattam vele ,öklendezett tőle..nem szereti.

Feltörheted neki répával,krumplival,zöldségekkel..amiket szeret...

2012. jan. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze, már ehet.

Én húslevesbe szoktam dobni a májat, de csak picit török belőle, nem szereti az ízét.

Vettem már ki resztelt májból is (azt is csirkéből csinálom), jól átpároltam, csak kis majorannával és őrölt köménnyel ízesítettem, na, az lecsúszott a főzelékkel.

Konkrét receptjeim nekem sincsenek, mivel a fiam nem rajong érte, inkább csak azért adom, hogy változatosabb legyen a kaja.

2012. jan. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek! Megpróbálom ...
2012. jan. 28. 18:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Megpárolom és beletöröm a főzelékébe. (cukkíni, répa, gyökér, rizs vagy krumpli). Szerencsére szereti a fiam. Heti egyszer ajánlott csak adni.
2012. jan. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Neked is köszi! Jó, hogy írod, ezt sem tudtam, hogy csak heti 1x szabad! Gondoltam, kicsit próbálom változatosabbá tenni ezzel is az étrendjét, hátha. Mondjuk a Fiam eddig még mindent szeretett :-)
2012. jan. 28. 20:06
 6/7 anonim ***** válasza:

A lányom nagyon szereti a májat. Mi nem esszük meg, mindketten undorodunk tőle, szóval nem egyszerű. :D

De én megfőzöm neki pici sós vízben, összetöröm, és beleteszem a főzelékbe. Általában sütőtökös kajához teszem, azt nagyon szereti.

2012. jan. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szóval lehet simán vízben is főzni. Na majd reggel eldöntöm, hogy csináljam ...

Köszönöm!

2012. jan. 28. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!