Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is tapasztalt már hasonló...

Más is tapasztalt már hasonló fura dolgokat ha a babájának fájt valami? Ennyire átérezném?

Figyelt kérdés
Sok furcsaságot vettem észre magamon mostanában, meg régebben is. 4 és fél hós a picurom, most jön a foga :(, amióta ez van nekem is hasonló "tüneteim" vannak, feszít, fájdogál az alsó fogsorom, és nagyon érzékeny. A multkor szurit kapott és ahova kapta nekem is ugyanott fájt pár napig a fenekem. Ha ment a hasa nekem is hasonló volt, sőt sokszor még a székletem állaga is olyan..ez nem vicc. Valamelyik nap megütötte magát, mert nagyon ficánkolt és a kezében levő csörgővel szájon csapta magát, sírt de nem lett komoly baja, csak a fölső ajkánál belül kicsit kicsattant és vérzett. Aznap délután fura ízt éreztem a számban, mint a vér íze, megnéztem a tükörben és ugyanott lett egy kis heg a számban az vérzett. párom szerint dilis vagyok csak beképzelem. De ennyi mindent? Szerintetek ilyen szoros lenne a kapcsolat a gyerekeink és köztünk, tudat alatt is? Tapasztaltatok már hasonlót?
2012. jan. 28. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Ha kisfiú és véletlenül letapad a fütyijén a bőr és majd fel rántják, remélem akkor ott nem érzed te is. Na jó csak vicc volt, szerintem is bebeszéled kicsit magadnak.
2012. jan. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Érdekes amit írsz!Nekem két lányom van /8 éves és 19 hós/,de mégy egyszer sem éreztem ilyeneket!Elég szoros köztünk is a kapcsolat!Lehet,hogy van benne valami,de én nem igazán hiszek az ilyenekben és lehet én ezért is nem tapasztaltam ezeket a dolgokat!:)))
2012. jan. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én sem éreztem még ilyet, mondjuk nekünk nem is olyan szoros a kapcsolatunk a kisfiammal.
2012. jan. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem tudom, én arra gondoltam hogy ennyire átérezzük a bajukat hogy szinte rajtunk is jelentkeznek a "tünetek", biztos hogy csak pszichés az egész, nem valós szóval van rá magyarázat, csak az érdekelne hogy más is tapasztalt e ilyesmiket. nem vagyok hülye szóval tudom hogy nem telepátia meg ilyenek, csak úgy kérdeztem. mindegy.
2012. jan. 28. 18:48
 5/10 anonim ***** válasza:

Én semmit nem érzek. Max. annyit, hogy "dühös" vagyok magamra és kétségbeesett. Persze nem előtte, hogy ne érezze még ezt is, mert a gyermekek mindent megéreznek, de fordítva még az ikreknél is (pl. felnőttek) kétséges ez a dolog.


Szóval, visszatérve a kérdésedre:

Sajnálom, hogy alig tudok segíteni neki. Hiába kenegetem vagy csinálok bármit, egy fogfájás nem fog csak úgy elmúlni..

Hisz mi felnőttek mit csinálunk ilyenkor?! Elmegyünk fogorvoshoz, aki "meggyógyít".. de nekik pedig nő a fogsoruk.


Egyébként nekünk 2 hónapos kora óta jött 5 foga.

Alsó első kettő, felső kettőből 1 látszott és alul két őrlőfoga. Végül 5 hónaposan a bal alsó őrlő foga bújt ki!

Ja, egyébként 15 hónap körül kellene .. Az őrlők a legrosszabbak.. szerinte?! Mókás volt a 3 hónap! :)))

2012. jan. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én igen, tapasztaltam ilyeneket! A lányommal kapcsolatban kezdettől fogva. Ha fáj valamije, akkor nekem is fáj. Pici korában is így volt, és most is. Iskolás már, de ha valami gond van, azonnal megérzem. Ha fáj a foga, akkor nekem is fáj, pont mint nálad! Ha baj történt az iskolában, olyan szívdobogás jött rám, hogy borzasztó. Aztán pár perc múlva hívtak telefonon a suliból, hogy elesett, szétcsattant a szája, kitört a foga! Rohantam érte. Ha rossz a kedve, azt is megérzem, akkor is, ha nincs velem. De nekem ilyen gyerekkoromban is volt: amikor édesapám volt nagyon beteg, ugyanígy viselkedett a szervezetem. Szóval nem tudom, mitől van. Olyan érzékeny vagyok a szeretteim bajára, mint egy radar. Nem mindig jó, mert esetenként nehezíti a határozott, és kemény fellépést, a probléma megoldását. De nem tehetek róla...
2012. jan. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
4 és fél hónapos gyerek mióta kap a fenekébe szurit? Nem volt olyan rég amikor az én fiam kapta az oltásokat, és a combján + karján kívül nem kapott sehova...
2012. jan. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet benne valami. Én sokszor a legmélyebb álmomból ébredek fel látszólag a semmire, és ilyenkor 2 percen belül a bébi is felébred. Biztos nem mindenki egyformán fogékony vagy érzékeny az ilyesmire, de én sokszor azt is tapasztalom, hogy pl valakit várok, és eszembe jut, hogy na már itt kéne lennie, akkor megszólal a telefon vagy a csengő. Be is fejezem, mielőtt elzavarnak Ezotéria témakörbe. :)
2012. jan. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hasonló, bár nem ugyanaz :)

Én megérzem az érzelmeit. Ez általában jókedvben merül ki. De pl. ha megijed, vagy nagyon rossz neki, azt is érzem. Beletelt egy időbe, amíg megtanultam kezelni, mert mindig annyira intenzív, hogy eleinte csak lebénultam és nem tudtam kb semmit csinálni. De most már sokat segít ez, hogy segíthessek neki.


Ennek a dolognak mondjuk ez lett a következménye, hogy a heves érzelmeket a családban is megérzem már. Nagyon brutál tud néha lenni, főleg, ha többen éreznek intenzíven. Egy veszekedés mások között eléggé kiüt.

2012. jan. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

utolsó néhány hozzászólónak köszi a válaszokat, ezek szerint nem vagyok egyedül ezzel a dologgal:)

Ja és képzeld kedves kételkedő az én babám a szurit (2 3 és 4 hósat + a prevenart is a popsijába jobban mondva föntébb, a csípője tájékába kapta, hasra kellett fektetni, lefogni a hátát + a lábait, szóval lehet a te gyereked a karjába kapta, de mifelénk ez így megy ebben a városban ilyen pici babáknál. Az enyém eddig a karjába csak a bcg-t kapta mikor született. Combba oltást?? ilyet meg nem is hallottam még bocs.

2012. febr. 5. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!