Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy a csudában képes működni...

Hogy a csudában képes működni (rendesen! ) a légzésfigyelő az alatt a vastag kókuszmatrac alatt?

Figyelt kérdés
Sokszor ha mélyen alszik a babám én magam a puszta kezemmel sem érzem a mellkasmozgást,ha ráteszem a kezem.
2012. jan. 29. 01:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyilvan igy van megtervezve. :-)
2012. jan. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy jól érzékel-e, jól működik-e. Kapcsold be, és ha nem jelez, szuper. Majd vedd ki a babát az ágyból, és ha sípol, akkor működik.
2012. jan. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

olyan jól müködik, hogy mikor alányomat betettük a 140 hosszú ágyába, amiben kb 10 centi vastag szivacs matrac van mindenféle lyukakkal (ilyen lélgzös szuper matrac) akkor ha csak egy ici picit a matrac szélét megnyomtam már villantott, de ha abba hagytam egyböl jelzett ahogy kellett. nem ott értem hozzá ahol a figyelö volt hanem a matrac másik felében és csak érintettem.


amúgy nálunk jelzett, de normál volt az újszülöttek légzése sokszor kihagy 20mp aztán automatikusan vesznek levegöt. ez történt nálunk is az elsö 3 hónapokban.

2012. jan. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. Nekünk is rendesen érzékeli. Én ezért se mertem vele csucsulni amikor megszületett. Sokkal biztonságosabban figyelte a légzését a készülék. Ha kiveszem sípol...tehát nem hazudik:D Első néhány napban volt gond a légzésével. Azt figyeltem meg hogy az őt figyelmeztető 15mp-es riasztás kizökkenti és nagy sípoló levegőt vett. Jelezni 1x jelzett csak be és már szürkés volt a kis szája mikor kikaptam és felráztam. Azóta már sokkal nagyobb és életerősebb. Este még mindig kiságyazik de délután már legtöbbször együtt pihenünk.
2012. jan. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem félelmetes, hogy mennyire érzékeny! Ugyanis: nyáron éjszaka ment a ventilátor a fiam szobájában. Párom reggel kihozta a kisfiút a mi szobánkba. Kb. egy óra múlva vettem észre, hogy a légzésfigyelő nincs kikapcsolva!!! Nem riasztott, ugyanis a ventilátor picit(!) lengette a fejvédő megkötőjét...

(3-asra van állítva az érzékenység)

2012. jan. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen. A leírásába is benne van hogy nem szabad működése közben szellőztetni mert arra is érzékeny.

Én ezt alapból be is tartom. Meg nálunk légkondi megy nyáron sz összes emeleten, de az ő szobáján kívül van. Így mikor bekapcsolom csak résnyire hagyom az ajtaját és bőven lehűti mégsem fújja rá. Egyébként is az ajtótól a lehető legtávolabb van a kiságy. Szellőztetni ilyen vírusos időben ritkán szellőztetek. De a levegőtisztítót éjjel nappal az egész házban nyomatom. De annyira megszoktam már ezeket a dolgokat hogy a ki-be kapcsolása is annyira rutinos, hogy sokszor ellenőriznem kell, hogy bekapcsoltam-e mert nem emlékszem a mozdulatra. Nagyon szeretem és maximálisan megnyugtat. Nekem még a szülői egységen a kattogás is be van állítva amikor mozgást érzékel. Úgy is alszok, hogy gyakorlatilag kattanó hangokként nyomon követem kislányom minden lélegzetvételét. Ha nem hallom egyszerűen rossz érzésem van.

2012. jan. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!