Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használt bébiőrös légzésfigyel...

Használt bébiőrös légzésfigyelőnket vajon mennyiért lenne érdemes feltenni teszveszre? Angelcare AC 301R típus, hibátlan.

Figyelt kérdés
Látom, hogy 22 és 25 ezer között raktak fel. De egy licit sincs rajtuk. Vajon mi az az ár, amiért meg is veszik?

2012. jan. 25. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor 20 ezer. Én mindig pár ezerrel olcsóbban rakom fel az ilyen dolgainkat a többinél, így mindent el is tudok adni pikk-pakk. Nem akarom hónapokig hirdetgetni, jutalékot fizetni a semmiért, nekem így jobban megéri.
2012. jan. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen légzésfigyelőnk van és pelenka kukával együtt vettük 25 ezerért ha jól emlékszem. Kicsit meredek azért ugyanannyi pénzt elkérni érte mintha teljesen új lenne! Én 15 ezer és 20 ezer között adnám el.
2012. jan. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekünk is a kukával együtt lett megvéve, úgy is adnám tovább. Újonnan, garanciával vetted ennyiért?
2012. jan. 25. 20:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, újonnan és garanciával vettem tavaly év elején.
2012. jan. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még annyi, amikor annak idején vettük, én is néztem használtan de pont azért nem vettük meg mert alig volt különbség az árban, és a párom javasolta, hogy akkor már inkább vegyünk újat, amit még nem használt senki és tutira hibátlan.
2012. jan. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Azért Te jó olcsón vetted, mert én 33.900 forintért láttam idáig legolcsóbban és ahhoz még a kuka sem volt.
2012. jan. 26. 10:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Most tedd föl a teszveszre, holnap és szombaton ingyenes a listázás!
2012. jan. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát igen idén már baromi drága, de áfaemelés is volt közben meg amúgy is minden egyre drágább.
2012. jan. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi lányok, eladtam 18.000 forintért.
2012. jan. 30. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!