Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól mentetek először...

Mikortól mentetek először babával kirándulni?

Figyelt kérdés
A közelbe ill. külföldre nem túl messze( szomszédos országok)? Hogy bírta a baba?
2012. jan. 29. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel én Erdélyi származású vagyok és itt élek Cegéden,így ünnepekkor alap,hogy otthon legyek.A kislányom három hónapot töltötte mikor elindulunk vele haza karácsonyozni.450 km utaztun autóval,átaludta az egész utat,igaz éjjel utaztunk.
2012. jan. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vele két hónapos korában Münchenbe egy hétre, elég jól bírta, végig aludta az utat. Nélküle 4,5 hónapos korában utaztunk el szintén egy hétre, a nagyszülei szerint jól bírta azt is.
2012. jan. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi még várjuk a picit (február 4-re vagyok kiírva),de tervben van,hogy március magasságában már útra kelünk vele;kocsival.Igaz az "csak" 200 km;de az sem lesz kevés egy ekkora picurral.Nincs mit tenni,menni kell!Tömegközlekedéssel tuti nem indulnék neki!

Illetve szerintem minél kisebb korban hozzá van szoktatva a menőkéhez,annál kevésbé veszi fel az utazás fáradalmait.A szülőket tuti jobban kikészíti majd :) .

2012. jan. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

5,5 hónapos volt. A Bükkbe mentünk, 200 KM, 4 órás út. Indulás előtt szopizott, végig aludta az utat. 1x megálltunk mi kávéztunk, ő ivott és mentünk tovább. Kisfiunk meg vissza is aludt.

Azóta minden évbe odamegyünk nyáron. 3 éves.

2012. jan. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És az idegen helyen alvást hogy bírják? Semmi gondot nem okoz,hogy nem a saját kis helyén van?
2012. jan. 29. 16:41
 6/6 anonim ***** válasza:
14.03-as vagyok. Kisfiam nagyon jól aludt minden nyáron. Pedig minden ottani volt, kiságy, takaró, minden. Vittük első nyáron a takaróját, de nem volt rá szükség. Azóta sincs semmi gondja.
2012. jan. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!