Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Folyamatosan kimerültnek...

Folyamatosan kimerültnek érzem magam.5 hónapos a babám. Aludni tudok, de hajnali 3 órától elég éberen. Szinte fél óránként ébredek, így amire felkelek fáradtabb vagyok mint amikor lefeküdtem. Ez nálatok is előfordul? Mit tesztek ellene?

Figyelt kérdés
Voltam laborban ott minden rendben van.Vitamint szedek.
2012. jan. 29. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen a közérzeted?? Nem vagy depis? Vagy az is lehet, hogy összegyült az 5 hónap foradalma és most jön ki rajtad. Az én babám is majdnem 5 hónapos, nekem is vannak ilyen időszakok amikor fáradtabb vagyok, de túl kell élni ezt az időszakot, pláne ha a babád nem egy nyugis jóalvó picike. Ha nem érzed jól magad, keress fel egy szakembert, talán pszichológust, de az is lehet hogy elég lenne ha a férjeddel elbeszélgetnél, vagy valakivel akiben megbízol.
2012. jan. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát mintha rólam írnál. Amúgy is elég rossz alvó voltam, sajnos most sem változott a helyzet. Miután leteszem a picit bedőlök az ágyba, alszok. Aztán pár óra múlva felkelek, és onnantól nehezen alszok vissza. Olyan félig éber félig alvó állapotban vagyok és sok hülyeséget álmodok. Mire jól visszaaludnék felkel a pici, és fáradtnak érzem magam. Sajnos nem tudom mit tehetnék ellene, én már beletörődtem. :(
2012. jan. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!