Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan szeditek télen az...

Honnan szeditek télen az őszibarackot? Konzerveset adhatok neki? És ha azt összeturmixolom és beteszem a fagyasztoba, lehet így csinálni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 11:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát én nem adnék neki konzervet, szerintem az cukrozott. igaz mi még nem kezdtük a hozzátáplálást, nem nagyon értek hozzá, de tettem el nyáron a mélyhűtőbe, turmixolva
2012. jan. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Most találtam olyat ami kevés cukorral készült és nem olyan édes.
2012. jan. 29. 11:31
 3/11 anonim ***** válasza:

én őszibarack bébiételt adok neki


de már gondoltam rá, hogy veszek konzervet szerintem semmi baj nem lenne belőle

2012. jan. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Fagyasztottat vagy bebietelt.
2012. jan. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet kapni fagyasztottat, inkább azt add neki.
2012. jan. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Saját fagyasztottat, vagy bébiételt kapnak.
2012. jan. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen pici a babád. Nekem még csak picur 4 hónapos. Nyilván nem fogok neki konzervet adni. A kecskeméti őszijét eszi. Az almás dolgokat utálja is. Egyedül ebben volt a legmagasabb a gyümötartalom.


Egyébként egy konzerves gyümölcsben én úgy gondolom, hogy eléggé sok tartósítószer van. Még ha a cukrot meg is oldod azzal hogy átmosod a gyümölcsöt. Én a tartósítók miatt nem adnám. Bár egy néhány éves gyereknek ritka alkalmakkor nyugodtan adnám. De azt sem túl gyakran.

2012. jan. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kecskeméti bébiételt adok neki. Eszembe sem jutott még ez a konzerves dolog.:) De nem fogok neki konzervet adni, semmiképpen! A bébiételben benne vannak a fontos ásv. anyagok, vitaminok. A konzervben mi van?
2012. jan. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én találtam befőttet, szinte semmi cukor nincs benne, igaz a 16 hós fiam ki is köpte.
2012. jan. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Saját fagyasztott ami már el is fogyott, így üveges bébiételt kap:-)
2012. jan. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!