Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel tudnám meggyógyítani 6...

Mivel tudnám meggyógyítani 6 hónapos a babámat? Megfázott, folyik az orra, hőemelkedése van.

Figyelt kérdés

Holnap utaznunk kellene, ráadásul ahova mennénk, ott is van kisbaba...

Eddig adtam neki most reggel Nurofent, a teájába Cebion cseppeket, Baby Loof balzsammal bekentem a hátát és Sterimarral fújom az orrát és szívatom.

Ezen kívül?


2009. máj. 30. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindent megteszel, amit lehetséges. Bár én így nem vinném másik kisbaba közelébe, mert egy nap alatt nem fog meggyógyulni, bármit csinálsz is.
2009. máj. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem amikor az egy hónapos bébim összeszedett valami fertőzést, szintén orrfolyás, hőemelkedés, a doktor néni cebiont és kamillás homeos bogyót írt fel. pár nap alatt rendbejött. (kapott kálciumot is, azt nem tudom, hogy erre e)
2009. máj. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Melyik volt az a kamillás homeós golyócska?
2009. máj. 30. 12:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Camomilla, de a gyógyszerész könnyen tud segíteni. Csak arra figyelj, hogy a golyókat kevés vízben oldd fel, mert a nyálkahártyán keresztül szívódik fel. Ha gyorsan lenyeli, a pocakban már nem fejti ki hatását. először én is így csináltam (tudatlanul), és lecsesztek, hogy simán lenyelve semmit sem ér. És szerintem a leghatásosabb még az orrszívó porszívó.
2009. máj. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!