Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg nem normális, ha egy...

Tényleg nem normális, ha egy baba széttárt karokkal alszik?

Figyelt kérdés

Barátnőm 7 hetes fia széttárt karokkal alszik,ha háton van. Vagy a feje fölé emeli. Egy Dévényes ismerőse azt mondta,hogy az nem jó, mert a babáknak az összegömbölyödött póz a normális, és ha így alszik lehet,hogy hipotón.

Hát nem tudom, de én is így aludtam kicsinek anyu szerint. Sőt a keresztlányom is, még sincs semmi baja!


2012. jan. 29. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én meg pont azt hallottam, hogy olyankor alszanak a legnyugodtabban,legmélyebben.
2012. jan. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is így aludt ennyi idősen, és egyáltalán nem hypoton (most 6 hónapos, és csinál mindent, amit kell). Alvás közben elernyednek az izmok. A Dévényesek egyébként csak a pénzre hajtanak. Több olyan babát is ismerek, akiknek nem volt semmi bajuk, a dévényes meggyőzte őket, hogy kell a heti két torna, alkalmanként 5000ért.
2012. jan. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hmm. Az én fiam is így aludt csecsemőként. A barátnőm mindig röhögött rajta, hogy most gyűjti a "csííí-t" :D

Elmúlt 2 éves, a világon semmi baja sem volt és most sincs.

2012. jan. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az ökölbe szorított kéz a fontos.
2012. jan. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Milyen Dévényes ismerős? Olyan, aki csinálja, vagy akinek a gyerekét kezelték?

Most ez a legújabb, állandóan azt hallom, hogy minden hypotoniára utal.:)

Ha tényleg értene hozzá az illető, akkor éber állapotban megvizsgálta volna a gyereket. Mellesleg ez az élettani kéztartás a kisbabáknál nyugalmi állapotban.

2012. jan. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát láttam már aludni a kissrácot. Hol ökölbe van, hol nem!

2012. jan. 29. 18:18
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is így aludt. Meg békapózban a lábaival. 17 hónapos, semmi gond vele.
2012. jan. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is igy szeret aludni hogy hanyat és széttárt karokkal.és semmi baja sincs hála istennek,nem is volt!! Én is úgy hallottam hogy ilyenkor alszanak a legmélyebben.
2012. jan. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám éjszaka még mindig úgy alszik, csak nappal az oldalán. 8 hónapos. Ja, és persze semmi baja...
2012. jan. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én 17 hónaposom is így alszik sokszor még most is!Semmi baja sincs!
2012. jan. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!