Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális dolog ez? Vagy...

Normális dolog ez? Vagy vigyem neurológiára?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy 9 hetes a kisbabám és mikor ébren van, folyamatosa, jár keze-lába. Komolyan, szinte sose áll meg. Lehet, hogy csak fölöslegesen aggódom? Minden rendben van vele egyébként, mindene jól fejlődik, mosolygós baba. A doktornő nem mondott erre semmit. A ti babátok is ilyen?

Előre is köszi a segítséget. :)


2012. jan. 12. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:

remeg?

vagy csak szimplán folyamatosan mozgatja?

Ha normálisan mozog, akkor szerintem semmi gond vele. Az enyém 1 évesen sem áll meg egy pillanatra sem, csak amikor alszik.

2012. jan. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia,ne aggodj ez renben van:)
2012. jan. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem remeg, hanem ő mozgolódik. Kis sajtkukac :D
2012. jan. 12. 18:04
 4/6 anonim ***** válasza:

miken nem tudsz aggódni :)

minden rossz indulat nélkül, de szerintem inkább örülnöd kéne, hogy a 9 hetes babád nem úgy fekszik mint egy darab fa, hanem normálisan fejlődik ;)

2012. jan. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ezt csinálta, már újszülött korában is, ez normális, rendben van az izomtónusa, mozgékony, vidám, ennek örülni kell. Egyébként ezek még kordinálatlan mozgások, pár héten belül megtalálja majd a kezeit, és azzal már nem fog annyit kalimpálni, mert vagy a szájában lesz, vagy nézegeti, vagy fog vele vmit, a lábaival a rugkapálások még maradnak egy darabig, de aztán majd azt is egyre tudatosabban fogja használni
2012. jan. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rendben van, nincs baja :) Csak mozgékony, de az nem baj!
2012. jan. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!