Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktátok meztelenül videózni...

Szoktátok meztelenül videózni babátokat?

Figyelt kérdés
Vagy ha esetleg videózzátok a kicsit, akkor van rajta ruha, és baj ha nincs? Nem lesz a kisgyereknek (fél éves-1 éves körül) baja abból később sem, ha világhálóra is úgy kerül fel hogy meztelen?
2012. jan. 29. 18:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szoktam. A netre nem teszem fel, és csak közeli ismerősöknek/rokonoknak mutatom meg.
2012. jan. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Gond ha netre felkerül (több) olyan videó?
2012. jan. 29. 18:23
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy raknám fel a netre!!! Gondolj bele, hogy mennyi beteg elme van fent!
2012. jan. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tenném fel, bárki visszaélhet vele.
2012. jan. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Mármint hogy gond? Hogy büntetik-e? Azt nem tudom, de rengeteg beteg ember van, akik az ilyenekre hajtanak... Másrészt ha nagyobb korában megtalálja valamelyik ismerőse, akkor szerintem az elég gáz...

2012. jan. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%

Nem szoktam. Sőt, fénykép is kb. 5 van róla. Abból 3 az, amikor legelőször fürdettük itthon és a maradék kettő az amikor fél éves volt esti fürdésnél. Majd egy éves korában is lesz 2 kép róla.


Ennyi.. nem rakom fel a netre! Kizárt dolog. Nem akarok még abba se belegondolni, hogy valaki rá gondol miközben ... szóval érted!


Én még azt is aberráltnak találom 1-2 szülőtől (már bocsánat!), hogy ilyen képet vagy hasonlót felrak a közösségi oldalakra vagy egy saját honlapra! Még ha jelszóval is lehet belépni ... meddig tart feltörni?!


Van ismerősöm, aki a fiának a zöld telibe sz@rt pelenkáját rakta fel a netre. Azt hiszem egy hét se telt el, de már fent volt a napisz@ron. Ennyit erről.

2012. jan. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem filmezzük meztelenül. Néhány meztelen kép készült róla fürdés közben, vagy után, de ezeket csak a férjem és én látjuk, nem csináltatunk belőle papírképet, és nem küldözgetjük email-en sem senkinek. Rengeteg felöltözött aranyos kép van a kislányunkról, családtagok olyat szoktak kapni.

Közösségi oldalakra egyáltalán nem töltünk fel fotókat, mert akinek meg szeretnénk mutatni a kislányunkat, azt megoldjuk másképp.

2012. jan. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
nem tartom normálisnak,és elfogadhatónak hogy a kisbabánk meztelen videóit,képeit a világhálóra feltegyük.Főleg amikor annyi abberált ember tudna hozzáférni.
2012. jan. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
osztom az összes hozzászóló véleményét, van róla meztelen kép, videó, de csak itthonra, még előhívatni sem szeretném.
2012. jan. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia! Sok ismerősöm nem tudta még akkor megnézni a kicsit, de szerettek volna egy pancsis képet... Hát én cenzúráztam... Oda tettem a fürdős szivacsot és így csak a nagy pocak volt látható meg a hurkás combok. :D
2012. jan. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!