Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mászó, állni tudó babátokat...

Mászó, állni tudó babátokat leteszitek ha a lakás nagy részén járólap van ami nagyon nagyon hideg? Mit adtok a babátokra, hogyan öltöztetitek fel? Hány fok van a lakásban?

Figyelt kérdés

2012. jan. 26. 14:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Le, mert nem lehet egész nap kézben. Menni akar, hát menjen. Ami rajta van: ujjatlan body, vékony hosszú ujjú felső, nadrág, zokni, mamusz.

Most már inkább jár önállóan, de előtte azért hónapokig gurult, kúszott-mászott a járólapon, soha nem volt semmi baja.

2012. jan. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20 fog állandó hőmérséklet mindenhol. amikor el kezdett mászni akkor: Harisnya vastag zokni melegíti nadrág hosszú ujju body és pulóver
2012. jan. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20 fok ---Bocsi
2012. jan. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A lakásban van egy nagy szoba azt használjuk nappaliként ahol parketta és szőnyeg van. Ott mászik játszik napközben de már szeretne kimenni a folyosóra és konyhába ahol viszont járólap van ami nagyon hideg. Nincs kézben egész nap. Bocsánat, nem voltam teljesen egyértelmű a kérdésemben.
2012. jan. 26. 14:32
 5/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nálunk olyan 21-22 fok van. Sokszor eljátszott ő a szőnyegen, de már jó ideje felfedez. Én nem állom útját. :)
2012. jan. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

tegyél habszivacs szőnyeget vagy plédet alá.


Nálunk 2 vékony hosszú ujjú és szabadidőalsó van rajta. Nem marad egy helyben úgysem, nem fázik, 22-23 fok.

2012. jan. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
10 hónapos. a pléd nem megoldás, összegyűri vagy lemászik róla. Meg hát a lakás nagy részéről van szó, nem tehetek mindenhová plédet :)
2012. jan. 26. 14:38
 8/13 anonim ***** válasza:
nálunk is ez volt a helyzet, én mindíg hosszú ujju body+harisnya+kantáros melegebb nacit adtam rá, vagy body+harisnya+plüss rugdalozó(persze olyan, amiben nyugodtan tudott mászkálni, elég bő volt). Soha nem fázott meg.
2012. jan. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor felöltöztetem jobban és hagyom menni. Remélem nem lesz beteg, mert nemrég lábaltunk ki belőle.
2012. jan. 26. 15:07
 10/13 anonim ***** válasza:

2 gyerek, járólap a lakás nagy részében. 20 fok van nálunk.

Semmi extrát nem adtam rájuk, sosem lett semmi bajuk attól, hogy a hideg kövön másztak, csúsztak.

2012. jan. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!