Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hihetetlen?! Akinek nem...

Hihetetlen?! Akinek nem alszik éjjel babája próbálja ki!

Figyelt kérdés

8 hós kisfiam 3 hós kora óta nem aludt, éjjelente óránként kelt, és reggel fél 6-kor kukorékolt. Állandóan kérdeztem itt is, hogy ki mit tanácsol! Próbáltam már mindent, homeós fájdalom csillapítót, germicid c kúpot, mert azt hittem foga miatt van.

Apa tanácsára vettem levendula illóolajat, és két napja azt párologtatom a szobájába. Teszek a radiátorra egy zsepi darabra kb 10 cseppet, aztán ha lefeküdt, oda teszem az ágyába, nem olyan közel a fejéhez, mert túl tömény lenne.

A lényeg, hogy 2 napja úgy alszik, mint a bunda, inni is csak 1-szer kelt fel, és szopizni is csak egyszer!

Remélem továbbra is beválik, de gondoltam megosztom másokkal is, hogy próbáljátok meg. 300 Ft-ért vettem az olajat a piacon. Már csak ezért is megéri kipróbálni!



2012. jan. 30. 20:22
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Sajnos nálunk nem vált be, pedig már elhasználtam egy egész üvegcsével.
2012. jan. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Sajnos nekünk sem használt.
2012. febr. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
nekünk határozottan jobbak az éjszakáink,ezért öröm az ürömben hogy mivel 13 hónapig állandóan keltek és ezt megszoktam,most én már fent kukorékolok hajnali fél ötkor de ez már nem is érdekes csak aludjanak:)))
2012. febr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
nálunk sem nyert:(nembaj,azért az sem utolsó,h fertőtleníti a levegőt:)
2012. febr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom, pedig azt hittem, ezzel valami új megoldást nyújtok mindenki számára! :)
2012. febr. 1. 17:50
 26/26 anonim ***** válasza:

Nincs olyan recept, ami mindenkinél beválik.

Még arra is lehet figyelni, hogy vannak csak illatosított olajok, ezek általában olcsóbbak, és vannak az eredeti illóolajok, ezek jobban hatnak.

A citromfű is nyugtató és fertőtlenítő hatású, kisebbeknek inkább ezt ajánlják, mint a levendulát.

2012. márc. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!