Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor cserélhetem ki a fülbeva...

Mikor cserélhetem ki a fülbevalót, amivel kilőtték babám fülét?

Figyelt kérdés
Szerintem azért nem tud rendesen behegedni, mert ezen van egy szívecske ami nem hagyja, így az egyik füle mindig újra vérzik. Kicserélhetem már aranyra, ha január 5-én lőtték?
2012. jan. 31. 07:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne cseréld ki! Kenegesd neki, forgasd, de nem vedd ki. Annak 6 hétig benne kell lennie. A lányomnak 3 hét után kivettem, neki is sebes volt. Aztán az aranytól meggyógyult ugyan, de kisebb lett a lyuk, így amikor az aranyat javíttatni kellett, már nem ment bele más a fülébe, és pár óra alatt úgy össze is forrt, hogy mehettünk újralövetni. :(
2012. jan. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondtak amikor kilovettem hogy 2-3 het a minimum,addig ne vegyem ki,de hogy az a tapasztalat minél tovább van benne az,annal jobb. Hogyhogy a szivecske nem hagyja behegedni?

Neki is rogton ezzel a fulbevaloval lőttek a lyukat? Sterilen akkor vette ki a zacsibol,orvosi acel?

2012. jan. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne cseréld ki! Várd ki a 6 hetet legalább. Kenegesd Tetran kenőccsel elől-hátul és forgasd a fülbevalót. Van,akinek egy évig is benne van a gyógyarany. Nem kell sietni. Ha helyrejött a gyulladás,majd akkor cseréld ki.
2012. jan. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: picit masszírozd,morzsolgasd a fülcimpáját. :)
2012. jan. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk 3 hetet mondott a kozmetikus.

Bepantennel is kenheted.

2012. jan. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerinte ha vérzik akkor csak kenegesd és ne forgasd 6 hétig hagyd bene mindenkép..Mi sajna kivetük ahogy mondták 3 hét után vérzet begyuladt és a forgatás miatt nem gyógult be.Mindezek után elkezdtem csak kenegetni és sokal hamarab megyógyult.
2012. jan. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi. Megvárom akkor amíg teljesen begyógyúl, s csak utána cseréljük ki. Addig meg kenegetem neki.
2012. febr. 1. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!