Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5hónapos kislányom ma...

2,5hónapos kislányom ma kapott fülbevalót. érezheti? Délelött lőtték neki, és azóta mindig sírva alszik el. Nyomja a kis a füle mögött? Majd megszokja? Mikor fenn van nincs semmi probléma. Tudom neki forgatni is, nem fájlalja.

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak nem nyomta, igaz az övének szilikon volt a hátulja. Ő most fedezi fel, hogy van neki, mert mostanában tapogatja. 7 hónapos
2011. dec. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
akkor miért sírdogálva alszik el?lehet semmi köze a fülbevalóhoz?
2011. dec. 21. 21:46
 3/11 alaszka ***** válasza:
Látsz esetleg valami nyomot vagy pirosságot a fülén, vagy mögötte? Ha nem látszik, szerintem nem fájhat az neki. Az enyém 5 hónaposan kapta, de csak a belövéskor sírt, utána nem fájt neki, pedig a napokban cseréltem ki a rendes fülbevalójára, picit be is pirosodott ahogy piszkáltam, de azt se fájlalja.
2011. dec. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem igaziból lelki alapon sír. Oltás után a fiam mindig sírva alszik el aznap. Amikor elaludna, eszébe jut az oltás. Szerintem nálatok is ez van, eszébe jut, és azért nyugtalan, szerintem holnapra elmúlik. Meg persze lehet, hogy egy kicsit még zavarja a fülbevaló.
2011. dec. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem érzi, és zavarja. Esetleg érzékeny, éghet is neki a bőr azon a részen. Mindenki más, de az én lányomnak pl. begyulladt, és fájt utána napokig, 8 évesen kapta a fülbevalót. Arra is emlékszem, amikor az én saját apró fülbevalómat lecseréltem egy nagyobbra, és a hátsó kapocs napokig idegesített elalvásnál, mert nyomta a bőrt a fülem mögött. Aztán megszoktam, most már észre sem veszem.

Mindenesetre ha tudod neki forgatni, és nem fájlalja, akkor lehet, hogy tényleg csak megviselte egy kicsit a dolog (holnapra elfelejti), vagy nyomja picit a füle miatt, amikor fekszik (azt meg 3-4 nap alatt megszokja).

2011. dec. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk oltás után is és mikor a fülbevalóját kapta 2 hónaposan, utána 1-2 napig néha felsírt, volt hogy álmában is. Néha elég keservesen,a védőnő szerint olyankor eszébe jut az a "trauma" ami érte.
2011. dec. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

oltás után 2napig aludt mint a bunda, enni is álmában evett :)

még ma is nyűgösebb szegénykém.a fülén nem látok semmit, nem gyulladt be.eddig?begyulladhat még?

2011. dec. 22. 13:29
 8/11 anonim ***** válasza:
igen begyulladhat még.nekünk volt h többször is begyulladt pedig orvosi fém volt amira azt mondták h nem gyulladhat be.mikor kicseréltük neki pár hónapra rá fehéraranyra azóta nincs semmi baj vele...
2011. dec. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Begyulladhat még sajnos. Figyeld, hogy nem piros-e, nem nedvedzik-e a lyuk. Azzal sem csinálsz bajt, ha esténként alkohollal (amivel anno a köldökcsonkot) picit áttörlöd óvatosan, de nem muszáj.
2011. dec. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
törlöm neki,köszi.azt hány napig csináljam?
2011. dec. 22. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!