Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a 3 és fél hónapos lányom...

Ha a 3 és fél hónapos lányom most kezdi kinőni a 62-es ruhákat, akkor jó lesz rá várhatóan a nyári hónapokban a 74-es méret?

Figyelt kérdés
Most lenne lehetőségem ekkora ruhákat venni, csak mivel első baba nem tudom mire számítsak, mekkora lesz a nyári hónapokban. Most 63 centi és majdnem 6 kiló.
2012. jan. 31. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ez rizikós.


Nekem a lányom valahogy így volt mint a tied.

Neki elkezdtük tavasszal nyárelején venni a 74-s ruhákat és megijedtem hogy kicsik lesznek nyár végére. erre csak 80-s ruhákat vettem neki. egész nyáron sokkal nagyobb volt rá minden. novemberben mentünk nyaralni minden nyári ruha még a 74-ek is jók voltak rá. Nekem a lányom 9 hós koráig nött onnantól kb havonta 100 grammot. De van olyan aki már 9 hósan 86-s ruhát ad a gyerekre.


Szóval én várnék még vele.

2012. jan. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lányom tavaly ekkor volt 3,5 hónapos. Tavasszal 68-ast, nyáron 74-est hordott, ősszel már 80-ast.
2012. jan. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen!! (74 es lesz egész nyáron). Az én fiam 6 hónapos msot kezdjük a 74 eseket én nyárra 80 ast veszek neki őszre meg már 86 ost.
2012. jan. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A lányomra egy-egy ruhaméret maximum 3,5 hónapig volt jó. Szóval én biztosan nem vásárolnék most nyári cuccokat. Most kezdte a 86-os méretet, de szerintem max. tavasz végéig húzzuk ki vele. Így inkább átmeneti darabokat vettem. Nyárra szerintem kelleni fog a 92-es. Szóval ha ebből indulok ki, akkor a te lányodnak elméletben jó lehet a 74-es méret nyáron.

De pl. a barátnőm babája olyan 8 hónaposan kezdte a 74-es ruhákat, most 13 hónapos, és még nem nagyon kell a 80-as.

Az a baj, hogy nem tudhatod, mennyit nő, és milyen tempóban.

Nálunk volt olyan hónap, amikor 6,5 centit nőtt!

2012. jan. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom 7 hónaposan ekkora :) Na jó, 2cm-vel és 500grammal nagyobb. Most 68-74es ruhákat hord. De van olyan pulcsija amire 0-3hó van írva és még jó neki.Nyár közepére-végére lehet, hogy 80as kell majd neki, ha így nő.
2012. jan. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Végül is megvettem a kis ruhákat.
2012. febr. 1. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!