Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Arc, fül és orr dörzsölés...

Arc, fül és orr dörzsölés lehet a fogzás jele?

Figyelt kérdés

Egyfolytában ezt csinálja,plusz még a rengeteg nyál és mindent rágna!

5 és fél hónapos a kislányom!


2012. jan. 31. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Nállunk ezek inkább a fáradság,álmosság jelei!

Az lehet inkább,hogy fogzik és a fájdalomtól nem tud aludni vagy nem tud mélyen aludni és mivel nem piheni ki magát ezért csinálja az általad leírt tüneteket!

Fogzásra ajánlom a chamomilla vulgaris 15 ch v.30 ch homeopátiás bogyót nagyon jó!

2012. jan. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Hát nem sokat alszik,főleg nappal,10-15 perceket!Éjszakánként fel-fel sír,de nem kel fel,alszik tovább!
2012. jan. 31. 15:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is a fáradtság, álmosság jele, ha dörzsöli az arcát, szemét, orrát.
2012. jan. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő tépte szó szerint a fülét, amikor jött a foga. A ksilányom 5,5 hónapos, épp a napokban tépkedte megint a füleit :( Aztán ma konstatáltam, hogy kibújt egy újabb foga :D Most 4 fogú :) Szóval a fülcibálás náluk tuti attól van, lehet, a te gyerkőcödné is.
2012. jan. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Huhh,hát igen!Rettentően tépi a fülét!Kíváncsi vagyok mikor lesz fogacskánk!!

Azt hittem kinevetnek mikor írtam,de valahol olvastam,hogy kisugárzik a fülére a bizsergés vagy mi,és azért tépi!

2012. jan. 31. 16:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Kukucskálj a szájába, ha hagyja. Alul már napokkal előbb átlátszik halványan a fog széle, mielőtt kibújik. Felül meg olyan, mintha kezdene "kilyukadni" az inye, szinte egy pici rés lesz, utána nő ki a fogacska. Felül általában előbb látszik, ha lesz valami, mert jobban kirajzolódik, duzzad. Alul meg egyszercsak kinn van :D
2012. jan. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát felül nem engedi,igaz alul sem nagyon tudom megnézni,de 2 kis vájat van ott,ahol a fognak kell majd kibújni,de már elég "rég" óta!!

Tegnap megmasszíroztam neki,szegénykém csak tátotta a kis száját!!

2012. jan. 31. 16:20
 8/10 alaszka ***** válasza:
Lehet az bizony! Az enyém mindegyik fognál csinálta, ez más mikor a szemét dörzsöli, úgy kapkod a füléhez, huzigálja. És persze ezzel együtt jár az is hogy nem alszik jól.
2012. jan. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És igen,kibújt az alsó két fogacska!:)
2012. febr. 8. 17:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok :) Mondtam én, hogy attól van :D
2012. febr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!