Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy egyen valamit...

Mit tegyek, hogy egyen valamit? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

10 hós a fiunk, és 4 napja beteg. Voltunk már az orvosnál, kapott a bronhitiszére gyógyszert, rendesen adjuk neki, viszont tegnapelőtt óta nem hajlandó enni, max 1-2 kanállal, bármiből. A reggeli és az esti tápszert elfogadja, de mást nem. Amit tegnap evett az egy 1/4 körte, ma még annyit sem. :(

Se tejpép, semmi, amit eddig nagyon szeretett és megevett, azt sem. Tudom, hogy nem fog meghalni, mert nem eszik pár napig rendesen, de azért én aggódom. Amúgy nagyon eleven, még így betegen is, meg nem áll, ha felvan, vidám, többnyire jó kedvű.

A kapott gyógyszer mellett nem merek adni neki Nurofent, mert elfelejtettem megkérdezni, hogy lehet-e mellette adni. :(

Azért adnék neki, mert zsinórban jönnek a fogai, állandóan a szájában kotor, és folyik a nyála, láthatóan fáj.

Köszi, ha van esetleg valami tippetek!


2012. jan. 26. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem erre egyszer azt mondta a gyerekorvos, h rajuk kell bizni, a lenyeg, h igyon. En is nagyin aggodtam es allandoan kinaltam. Aztan belattam, a dokinak van igaza. Ha en beteg vagyok, nekem sem kell a kaja. Ne eroltesd. Ha iszik, foleg, h tapit is, semmi baja nem lesz. Etkezesi idokben kinald levessel, ha abbol eszik par kanallal, az is valami. Fogadd el, h beteg, es tedd magadat a helyebe.
2012. jan. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne erőltesd, eszik ha éhes, főleg ha jó kedve is van.

Esetleg valami igazán kedvérevalóval kínáld meg.

2012. jan. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

pedig pont az jutott eszembe, hogy egy nurofen, és fél óra múlva próbálnám etetni.

ha nem jön be adj neki napközben is tápszert, majd visszaáll, ha meggyógyult.

2012. jan. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát, igen, jó lenne Nurofent adni neki, csak amit most szed az SalbuBronch és nem vagyok biztos benne, hogy ezzel egyidejűleg lehet adni neki Nurofent. AKkor inkább nem adok. :(

Amiket nagyon szeret, tejpép, joghurt, keksz azokat sem kéri. :(

Köszönöm az eddig tippeket! :)

2012. jan. 26. 14:12
 5/7 anonim ***** válasza:

igaza van az előttem iró anyukának...próbáld meg a tápszert..utána vissza fog állni..a kislányom is igy volt pár napja.

Igyon minél többet,nálunk azt sem akart csak kiskanállal tudtam belediktálni,valamennyi folyadékot.

Talán annyival voltunk "beljebb",hogy a gyümölcspépeket megeszegette.

Az én kislányomnak is jött közben a foga..4 egyszerre fölül:S

Mielőbbi gyógyulást kívánok!!!

2012. jan. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Végre ma elkezdett enni! :))))

Micsoda boldogság. :)))


Szép estét!

2012. jan. 27. 19:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Szuper:)!!!

14.14-es voltam!

2012. jan. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!