Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet hogy 9 hónap múlva 7en...

Lehet hogy 9 hónap múlva 7en leszünk?

Figyelt kérdés

35 éves nő vagyok . Van egy 15 éves, egy 5 éves és két 1 éves lányom. Ma pozitív lett a tesztem, de nagyon félek az 5. gyermek gondolatától pedig igazából "tervezett" volt. Jövő héten megyek orvoshoz.

Valaki tapasztalat, 5 ( ?!?!?! :-)) ) 4 kicsivel ? :-) Nagyon félek!!


2012. jan. 31. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj! Egyáltalán nem biztos, hogy öt gyereked lesz. Lehetnek megint ikrek is! :)
2012. jan. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazad van, kedves első válaszolóm! 100%-ban hasznos!! :-)))
2012. jan. 31. 21:29
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Komolyra fordítva a szót, szerintem ahol négy gyerek szeretetben nevelkedik, ott az ötödik is elfér. A kétéves ikerpár és az újszülött egyszerre persze nem lesz könnyű menet, de később a sok öröm kárpótol majd érte, a gyerekek meg mindenképp nyernek a sok testvérrel. Boldog babavárást!
2012. jan. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

A picikkel egyszerre nem lesz egyszerű,de csak segít majd a 15 éves.Én is 35 éves vagyok 4 gyerekkel,de most amilyen világ van nem mernék 5.gyereket bevállalni.Ráadásul már a lakás is kicsi nekünk pedig 3 szobás.Utoljára dec 14-én jött meg nekem is így már a frászkarika kerülgetett s tegnap vettem egy tesztet,de Neagtív lett.


14,11,9,2 éves gyerkőc anyukája

2012. jan. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 nini24 ***** válasza:
Sok erőt és kitartást neked! :) :) Minden baba ajándék, az élet csodái :) De megértem, hogy félsz! Nekem egyelőre egy van, a második gyártás alatt :), de nekem is sokszor eszembe jut, mihez kezdek majd 2 kicsivel:) Pedig csak kettő! :) De hidd el, minden flottul fog menni, hisz a nagyobbak segítenek majd :) A lényeg, hogy sok egészséget és boldogságot kívánok nektek! :)
2012. jan. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Még annyit fűznék hozzá,hogy minél nagyobbak lesznek egyre nagyobb lesz a kiadás.Nálunk legalábbis borzalmasan megy a pénz.

De ha úgy érzed bírjátok idegileg s anyagilag HAJRÁ!!!!!!!!!!

Minden jót s jó egészséget!

2012. jan. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

A 15 addigra már 16 és az 5 pedig már 6 éves lesz. :) Az két darab bébiszitter! :) Legalábbis a szomszédunkból kiindulva. A minap mondta, hogy neki olyan, mintha lenne 1 gyereke és 4 bébiszittere. :) 5 gyerkőc van ott is. A legidősebb 15, az utolsó előtti 6 éves. A legkisebb 4 hónapos.

Ha néggyel boldogultál, simán menni fog öttel is!!!:))

2012. jan. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy-lét gyerekeseket nem kérdeznék meg,hogy mi a vélemény.

Szerintem olyat kérdezz meg,akinel min 5 van.

Egyből más lesz a vélemény ezt hidd el.

S mi van,ha megint ikrek lesznek?Akkor hirtelen 6 gyerek lesz?

2012. jan. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy igaza van az elottem ironak...de en azt gondolom, ha teheted tartsd meg a piciket. En 37 vagyok es egyenlore csak egy kicsikem van. Nagyon szeretnenk masikat. Lehet itt sorolni a jot meg rosszat de szaznak is egy a vege: minden kisember egy aldas. Kemeny lesz, de ha az ikreket meg tudtad oldani....ugye nem kell tovab irjam?!

Mert pl. en nem biztos hogy kepes lennek azt csinalni amit te most!

2012. febr. 1. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem szép dolog, de én a mai világban az anyagi oldalát nézném. Úgy bírjátok? Mert valószínűleg azért van már most 4 gyereketek, mert szerettétek volna, így egy ötödik, vagy hatodik már nem lehet gond ebből a szempontból. Viszont ezeket a gyerekeket el is kell indítani az életben, és valószínűleg ahogy nőnek, egyre több kiadással járnak majd (itt nem a ruházkodásra és az ételre gondolok), iskolázni kell őket, és még ha szorgosak és dolgosak is lesznek, azért eleinte biztosan szülői támogatásra szorulnak. Én kívánom nektek, hogy merjétek bevállalni, és ehhez legyen meg az anyagi háttér is, mert ha már én, a kispénzű valószínűleg megállok az egy gyereknél a fentebb leírtak miatt, akármennyire is vágyok még egyre, akkor legalább aki megteheti, az vállaljon többet, főleg ha szeretne! Sok sikert!
2012. febr. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!