Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj? 1 hét múlva születik a...

Baj? 1 hét múlva születik a babánk, a ruháit már kimostam. Ariel folyékony mosógél + az új coccolino sensation tiareflowers and redfruits öblítővel. Azért ezt az öblítőt használom, mert nagyon jó hosszan tartó illata van.

Figyelt kérdés
Baj? 1 hét múlva születik a babánk, a ruháit már kimostam. Ariel folyékony mosógél + az új coccolino sensation tiareflowers and redfruits öblítővel. Azért ezt az öblítőt használom, mert nagyon jó hosszan tartó illata van. Ha kinyitom a szekrényét, árad belőle a friss illat. Vasalni nem vasaltam őket. Vannak köztük turis dolgok is, de u. úgy 40fokon mostam ki, mint az újakat. Baj hogy így érezni a finom illatot rajtuk? Vasalni mindenképp kell?
2012. febr. 1. 01:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Hat en nem oltoztetnek ujszulottet a kis erzekeny borevel agyon illatositott ruhaba, plane nem vasalas nelkuli turis ruhaba, a forro goz fertotlenit.

A sajat ruhad illatosisd, a kicsiet ne. Persze csak, ha nem akarsz majd ekcemaval vagy hasonlo finomsaggal a borgyogyaszatra rohanni egy prdito gyerekkel.

Ne ersd felre, nem hibaztatlak, biztos jot akartal, de szerintem rossz otlet.

2012. febr. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Az elottem szolonak igaza van, A Babukanak az a legjobb ha babamososzerrel mosod ki a kis ruhacskait es utana kivasalod. A finom kis boret irritalja a mindenfele kemikalia ami benne van az oblitoben. Nem eri meg az egesz. Ha nagyon szeretnel jo illatot akkor ajanlom a levendulat. Lehet venni szaritott levendulat kis pamutzacsikban. En azt tettem a kisfiam fiokjaba.

Nem tudom batorit-e de nekunk szinte minden cuccunk turibol volt meg hasznaltan kaptuk. Kinottuk mindet pillanatok alatt.

Szoval tessek mindent kivasalni, coccolino macit meg elrakni kesobbre...

2012. febr. 1. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek. Egyelőre hanyagold az öblítőt, vagy használj antiallergént/babaöblítőt. És mindenképpen vasalj.
2012. febr. 1. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%

Nekem a védőnő a folyékony Tomit ajánlotta, abban állítólag kevesebb a lúg.Kb . 2 éves korukig azzal mostam,meg valami igen szerény,kevésbé illatos babaöblítővel.Volt ,ritkán eltévedt egy gyerekruci,a mi ruháinkat én is ariellel mostam,akkor az

1-ik gyerkőc rendszerint ki is pirult egyből.Ő érzékeny volt rá,de a mai napig minden illatosra az,másik nem.De baja nem lett.(Én is a legelső alkalomnál éppen így jártam mint te, de nem mostam át semmit,utána már figyeltem)

2012. febr. 1. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

jól írták,a vasalás nagyon fontos,és nem azért,hogy szép legyen a ruha,egy fenét,

-a vasalás lényege,hogy a forró vas megöl egy csomó baktériumot ,ami a mosásban esetleg még megmaradt

2012. febr. 1. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%
Én is Arielt használok (mosókapszulát), eddig nem volt gond tőle, de én öblítőt nem használok, szerintem felesleges, a mosószertől is kellemes illata lesz. Én mindig kivasalom a ruhákat, mert az fertőtlenít. Persze van olyan, amit nem lehet vasalni (pl plüss rugik stb.) Ezeket beáztathatod ecetes vízbe (főleg ha esetleg kakis lesz), az is fertőtlenít.
2012. febr. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én nem használtam öblítőt, magasabb hőfokon mostam és mindig vasaltam a ruháit. Az nem baj, ha turis ruhácskái is vannak, csak minden holmijánál ügyelj a megfelelő fertőtlenítésre.
2012. febr. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Amíg pici addig érdemesebb vasalni,azzal fertőtlenítesz!
2012. febr. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 betta55 ***** válasza:

Szia!

Én is így mostam ki a kisruháit,mint te!Vasalni szerintem vasald át őket, mert nem csak fertőtlenít, hanem felpuhítja a ruhácskákat is. Én is turiból vettem ruhákat és nem volt semmi gond!A kisfiam most múlt 5 hónapos és az ég világon semmi baja nem volt belőle, hogy illatos és nem babáknak való öblítővel mostam a ruháit!:-)

2012. febr. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ha már mindenképpen öblítő illatot szeretnél akkor Sensitív öblítővel öblítsd a pici ruháit.

Pl. Coccolino sensitív

Én mosáshoz a Persil sensitív folyékony mosószert használom.

Vasalni szerintem pedig muszáj, pont a fertőtlenítés miatt. (meg szerintem nagyon csúnya a gyűrött ruha, főleg egy újszülött kisbabán)

2012. febr. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!