Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel mossátok a kicsi ruháit?...

Mivel mossátok a kicsi ruháit? A folyékony Ariel jó a baba bőrének?

Figyelt kérdés
És ha sensitive öblítőt használok, azt is ki kell még öblíteni tiszta vízben? Kaptam kisruhákat, a fehérek besárgultak. Mivel tudnám kifehéríteni?
2009. febr. 8. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mi dreftet használunk és elégedett vagyok vele
2009. febr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Szia, én Tomi kristályt használok Vanish-sel kombinálva és Lenor sensitive öblítőt. A kisruhákat a fenti két mosószer kombinációjával szerintem tudod fehéríteni, esetleg egy kevés hipót is önthetsz a mosógépbe. Öblítés után én sosem öblítettem tiszta vízzel, és még nem volt gond.
2009. febr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
de az ariel is nagyon jó,én nem használok öblitőt
2009. febr. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan fehérítheted Clorox-szal és utána egy alapos öblítés után mosd is ki. A szenzitív öblítő után már nem kell tiszta vízben öblíteni. Én is Dreftet használok.
2009. febr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan használhatsz Cloroxot, vagy fehérítős Domestost, nekem a védőnő ajánlotta, az a fontos, hogy alaposan öblítsd ki a ruhácskákat. Én Gabi mosóporral mosok és uezzel a fajtával is öblítek. Direkt babáknak fejlesztették ki. A Heim Pál Kórház is ajánlja.
2009. febr. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Én is kaptam rengeteg használt ruhát, csak fehéret, mert kisfiúról vannak, s nekem lányom lesz. 2 éves ruhák, de sárgásak voltak.

A kádba engedtem langyos vizet, úgy 3 vödörnyit, s egy fél üveg sima fekete flakonos hipót bele öntöttem. Ebbe mentek a ruhácskák, volt pamut body aminek az elején minta volt, vagy más színű cérnával volt varrva, plüss rugdalózó kocsikabát, mind bele raktam. 2-3 órát áztattam, majd kicsavartam, s ment a mosógépbe mind. EGy hosszú programot elindítottam,40 fokon mosószer s minden nélkül, miután lejárt, mégegyszer elindítottam 40 fokon, hosszú program sima ariel és cocolini sensitivvel. Csak úgy ragyogtak a ruhák mikor kivettem őket, mind mintha új lett volna olyan szép tiszta fehérek s illatosak voltak. Vasaltam őket, s mentek a szekrénybe.


Próbáltam vanisshel, cloroxal, attól ugyan olyan maradt, nekem ez vált be, úgy voltam vele kaptam őket, ha a drága folttisztítókkal nem lett szép akkor már tök mindegy ha kárt tesz benne a sima hipó, de nem, nagyon szép lett!

2009. febr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia. Én Dreftet használok,és Silan sensitivet az öblitéshez. Clorox is jó fehéritéshez. Én folt tisztításhoz a Ariel folttisztítot használók.
2009. febr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Folyékony Arielt használok, meg Lenor Sensitiv-et, néha Coccolino Sensitive-t. Még nem volt baja tőle a babának. Van, h nem is teszek öblítőt. Kevesebb mosógélt teszek a ruháihoz (nem 1 adagra valót, hanem kb 3/4-re).

A Gabit dícsérik sokan, de azt még nem sikerült vennem.

A fehér ruhákat Flóraszeptbe áztatom, aztán tiszta vízzel átöblítem, majd mosom. (én a függönyöket is így szoktam, 1 éjszakán át áznak Flóraszeptben, nagyon szép fehérek lesznak utána)

2009. febr. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. febr. 8. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!