Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák akinek szülés után...

Anyukák akinek szülés után csak a hasán maradt úszógumi, hogy tüntette el?

Figyelt kérdés
diéta vagy sport?sehol máshol nincs plussz,csak a hasam also részén.mit tehetnék hogy lemenjen?nagyon nehéz hasról fogyni ugye?
2012. febr. 1. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos sehogy:/ még mindig ott figyel rám és nagyon zavar pedig tornázok,ha éppen van rá időm....ja és diétázok is
2012. febr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Hullahopp karika,nálam csodát tett:-)kb.négy hónap alatt,napi rendszerességgel csináltam fél órát,amikor a gyerekek már aludtak.Most már lapos a hasam és van derekam is:)Nekem a régi fajta nehéz karikám van,eleinte fájt de most már pikk-pakk megy:-),még mindig előveszem ha feljön egy pár kiló,hamar és főleg ingyen megszabadít az úszógumitól.

Sok sikert

Üdv

2012. febr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. én is nem rég kezdtem tornázni és hullahoppozni,napi 45perc torna és 15 perc hullahopp remélem én is sikerrel járok ahogy te :)
2012. febr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szoptatsz akkor nem javasolt a diéta, persze figyelj oda, hogy ne egyél mértéktelenül...a sport nagyon fontos, de az elején ne vidd túlzásba!Nekem teljesen visszament a hasam szerencsére, 2 és fél hónapja szültem. Én masszíroztam a pocim,mert nekem nem nyúlt meg a bőr, hanem inkább zsír rakódott le, a terhesség alatt használt olajjal kenegetem. És hanyattfekvő helyzetben óvatosan lábemeléseket csináltam, meg mostanában hasprést(nekem mondjuk azt mondták, hogy az első 2 hónapban ne nagyon tornázzak..)Ha tudsz akkor kocogni is elmehetsz, az is jó a pocinak szerintem!A hullahopp karika se rossz valóban, azt is próbáltam:-)
2012. febr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!