Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi számít láznak 2 hós babánál...

Kíváncsicska kérdése:

Mi számít láznak 2 hós babánál oltás után?

Figyelt kérdés
Mert nekem azt mondták 38 fok úgy hogy 0.5 levonok popsiban mérve Ez helytálló?Vagy ha nincs láza akkor is adjak neki kúpot éjszakára?
2012. febr. 1. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
szia 37.8 felett van láza nekünk ezt mondta a doki. Oltás után este fele adtunk egy fél kúpot biztos ami biztos.
2012. febr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kerria ***** válasza:
Szia, mi is ma voltunk a 2 hós oltáson, doki azt mondta, ha elkezd hőemelkedése lenni (37,5-37,8 fok körül) akkor adjak neki egy fél (hosszanti irányú) kúpot. Az előbb néztem a hőjét, de popsiban mérve volt 37,3, ha ebből levonom a 0,5-öt, akkor az normál testhő. Egy hete mérem minden nap, hogy tudjam mi számít a babámnál láznak.
2012. febr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi!Nekünk 38.1 volt a hő.Adtam neki kúpot!

Köszönöm mindkettőtöknek a választ!

2012. febr. 1. 19:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy jò tanàcs: enyèmnek is volt hôemelkedèse 2hòsan. 3hòs oltàsnàl mondtam a dokinak el akarom kerülni, szabad-e? Erre a doki kapàsbòl adott be kùpot! Estère 39fokos làza lett mègis. Tehàt inkàbb kapjon, fàjdalomcsillapítò hatàsa miatt is...
2012. febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk minden oltás után mondta a doki, hogy éjszakára adjunk neki Germicid kúpot.
2012. febr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Popsiban mért 38.5-ből kell levonni 0.5-öt. Tehát 38-nál már kell valami lázcsillapító, vagy inkább először hűtőfürdő. Amikor nekem 2 hónapos volt, hűtőfürdővel jól lehúztuk, így még kúp sem kellett. Most a 3. hónaposnál még hőemelkedés sem volt.
2012. febr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!