Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a neve a "sima" gyógyszertá...

Mi a neve a "sima" gyógyszertári testápolónak?

Figyelt kérdés
Gondolom valamilyen "unguentum...", mint a fürdetőkenőcs olyanra gondolok, csak testápoló.
2012. febr. 1. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én úgy szoktam felíratni a dokival,hogy A-vitaminos krém.Pontos nevet nem tudok.Vagy mindjárt megnézem hátha rajta van a tégelyen!:)
2012. febr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs rajta.:((
2012. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
simán gyógyszertáros testápoló!!
2012. febr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


És fel kell íratni, vagy recept nélkül is adnak a gyógyszertárban, ha így kérem?

2012. febr. 1. 21:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia én csak a sztearinos kenőcsöt ismerem (tejkrém), de többféle gyógyszertári is létezik (valamelyik orvos pl. valami citromosat szokott felírni, de az nem tudom milyen).

Ennek a neve Unguentum stearini, és vény nélkül is kapható

2012. febr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Cremor aquosus a neve, nagyon jó hidratáló.
2012. febr. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. febr. 2. 10:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Aminek a fő összetevője egy káros, gyártási melléktermék, kőolajszármazék, nem lélegzik alatta a bőr, paraffinum liquidum néven...
2013. máj. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!