Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vettetek már Vateráról vagy...

Disi kérdése:

Vettetek már Vateráról vagy Tesz-veszről tápszert vagy tejpépet?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, de a megmaradt bontatlan tápszert ott tervezem eladni :)
2012. febr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

igen, természetesen bontatlant

semmi gond nem volt, itthonról utaltam, aztán hozta a postás

2012. febr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, megvettem egy anyukától 4,5 dobozzal, ami neki már nem kellett, mert tejallergiás lett a gyerkőc, nekem meg olcsóbb volt igy, mint receptre. Személyesen vettem át, minden oké volt. Sőt, a fél dobozzal ajándékba adta.
2012. febr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen! Jól rá is faragtam. Anyuka állítólag nem értett a tápszerekhez, mert anyatejes a babája, a fotót valahonnan netről szedte le, igaz hogy ugyanaz a márka, ugyanaz az életkor volt rajt, bontatlan is volt csak egy apró részletet felejtett el közölni, hogy a tápi HA-s volt, amit a fiam utál. :( Kidobtam az ablakon több, mint 2000 ft-ot.
2012. febr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én vettem tejpépet, felét fizettem mint ha boltban vettem volna. HA-s pép boltban 2000.-Ft, postaköltséggel együtt 1200.-Ft-ért vettem, s 2 nap múlva már itt is volt. Szavatosságára mindig rá kell kérdezni, de ha van fotó róla, az még jobb, én is igy vettem
2012. febr. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Eddig eszembe sem jutott ilyen helyen nézelődni, véletlen akadtam bele, és én is az árak miatt gondoltam hogy megérné. Persze lutri egy picit, mint ahogy az egyik hozzászóló is írta, biztosan bele lehet futni olyanba is, hisz csak nem a boltban polcról veszi le az ember.
2012. febr. 3. 22:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérj fotót az adott termékről, úgy szerintem semmivel nem rizikósabb, mint fotó alapán ruhát venni, nem? :)
2012. febr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!