Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Este adhatok tejpépet az 5...

Este adhatok tejpépet az 5 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
A cél az lenne ezzel a dologgal, hogy átaludja az éjszakát. Talán a tejpép laktatóbb. Mi a véleményetek? Van aki így oldja meg az éjszakákat? Mennyit eszik belőle a kicsi? Kanállal adjátok vagy cumisüvegből?
2012. jan. 31. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Persz,hogy adhatsz neki,elővacsinak,már nem emlékszem,hogy hogy van az adagolása de egy adaggal kiskanállal adhatod neki,aztán miután megvolt a fürdés és már lefekvéshez készen áll akkor kevés tejcsivel magkínálhatod.Én így csináltam a lányommal.
2012. jan. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze, szerintem sokan.

7-kor pép a vacsora, fél 8-kor fürdés, utána még ágyban tápszer 8-kor, és reggel 8-9-ig alszik.

2012. jan. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 4 hónapos korában adtam neki először (a 4 hónaposnak valót) és attól fogva átaludta az éjszakákat. Cumisüvegből kapta, annyira hígítva, hogy kitudja szívni belőle.
2012. jan. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia. Én tegnap este próbáltam először, hogy vacsira tejpépet kapott. Fürdés előtt adtam neki, mert nálunk most az a módi, hogy fürcsi után nem akar enni. Kilenc körül aludt el reggel fél hétig. Életében először átaludta az éjszakát, úgyhogy ezután is így fogom csinálni.

Tegnap voltunk 5 hónaposak. Én kanállal adom, mert tetszik neki a kanállal való evés. Hipp vanília ízűt vettem és ami a dobozra van írva az alapján csináltam neki az adagolást.

2012. febr. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!