Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Hogyan tudnék 1éves...

Anyukák! Hogyan tudnék 1éves kislányom mellett dolgozni? Valami otthon végezhető munka? Amivel tényleg lehet pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Apukánk most megy külföldre dolgozni mert nem lehet az itthoni fizetésből megélni...Szeretnék én is dolgozni de a babám nem szeretném bölcsibe adni..ezért szeretnék valami otthon végezhető munkát..Esetleg ti tudtok?
2012. febr. 2. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha GYESen vagy, akkor kereshetsz otthonról végezhető munkát, 4 órásat, valamit.

Ha pedig GYEDen, akkor ugye "illegális".

Vigyázhatsz mások babájára, vagy vállalhatsz főzést, esetleg vasalást szomszédoknak, közelben lakóknak.

2012. febr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg nyelvet taníthatsz, ha valaki vigyáz rá ameddig magánórát adsz.
2012. febr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is gyed-en vagyok,és készségfejlesztő játékokat értékesítek. hAsonlóan működik,mint az Avon és társai
2012. febr. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én GYES-en vagyok!!Szomszédokat nem ismerem mert most költözünk albérletbe!
2012. febr. 2. 13:40
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
én újságíró vagyok, gyeden, ezért saját cégről számlázok a munkámért (egy hetilapnál szerkesztek), így a nevemet nem lehet összefüggésbe hozni a munkával, ergo, gyedet is kapok, meg munkám is van. Akkor csinálom, mikor a gyerekek alszanak és csak gyűlésekre járok be.
2012. febr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!