Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam 1 hét múlva lesz 11...

A kisfiam 1 hét múlva lesz 11 hónapos és még egyszer sem aludta végig az éjszakát. Jó esetbe csak egyszer-kétszer ébred de van olyan is amikor 5-6 alkalommal. Mit tudnék tenni hogy végre átaludja az éjjeleket?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Itt egy anyuka a levendulát ajánlotta nagyon. Próba szerencse:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2012. febr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Miért nem laszik?

Eszik még, vagy ringatni kell?

Mi az ok amiért kel?

2012. febr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

3éve nem alszom:) 1éves a lány, ő hiába eszik szinte már mindent óraműként 3óránként jön és közli cici, éjjel is...

Már egyre kevesebbet kell adni neki éjjel, de még megébred, ha mákom van visszaalszik. Előtte a tesójával szintén ua, ha nem rosszabb.

Egyszercsak aludt éjjel a nagy, jó tőle elvettem a cicit véglegesen...


Sok sikert, hátha neked egyszerűbb megoldás is jó lesz.

2012. febr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A lányom is 11 hónapos. Előfordulnak éjszakák, amikor alszik, mint a bunda, hangja nincs. De még ebből van kevesebb. Nagyon változó, mi miatt ébred. A hét elején a foga kínozta, jóformán nem is aludt. Tegnap éjjel meg valami miatt nyugtalanul aludt, és folyton lerúgta a takarót. Így kb. 6x kellett betakarni. Mondjuk arra nem kel fel, sak nyöszörög.

Van, hogy szomjas, gondolom, olyankor szárazabb a levegő.

Gondolom előbb utóbb majd leszokik róla. Vagy nem. A férjem 36 éves, és a mai napig többször kel éjjel, kimegy wc-re, meg iszik. Szóval ha apja lánya, akkor előbb tanulja meg kiszolgálni magát, mint hogy aludjon éjjel. :)

2012. febr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam 11,5 hónapos, 4 hónapos kora óta átalussza az éjszakát. Nem kér éjszaka enni, inni, a cumit megtalálja az ágyban. Ha a fogával van gond akkor megy a Viburcol kúp (nekünk nagyon bejön) és alszik, mint a bunda (6 foga van) Mit eszik vacsira? Nem lehet, hogy éhes?
2012. febr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a helyzet, másfél hét múlva lesz 11 hós a fiam. Én semmit sem tudok tenni, már bele is fáradtam, ha kell, kelek, aztán reménykedek benne, hogy a következő éjszaka jobb lesz. Mondjuk nálunk apa is kel hozzá szerencsére, de én akkor is fent vagyok, csak legalább az ágyból nézem mit ügyködnek. Fogalmam sincs mi a baja, majd a levendulát én is ki akarom próbálni, hátha valamit javít a helyzeten. Arról már lemondtam, hogy átaludja az éjszakát, én kiegyeznék egy-két ébredéssel.
2012. febr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

4 éves lesz alányom májusban, 2 kezem meg tudom számolni, hány éjszakát aludt át, én már mindent kipróbáltam A-tól Z-ig, semmi nem használt, már feladtam, rengeteg pénzt dobtam ki az ablakon feleslegesen, így türelmesen várom, mikor fog leszokni róla!

Kipróbáltuk a levendulaolajat, kamillateát, citromfűteát ( de mindből gyógynövény minőségűt, mert az a hatásos, ilyen olyan homeos bogyók, aromafürdetők, kúpok,valami afrikai tea is volt, 3× tettem máshova az ágyát, már a második szobában alszik, Kergettünk el szellemeket elalvás előtt, mikor már nagyobb volt, próbáltam módszerek alapján leszoktatni.....

Azt hiszem nem hagytam ki semmit.


Azért ma már annyira nem kriminális a helyzet, mint kisebb korában, most már csak 1× kel, bebújik közénk valamikor hajnalban és durmol tovább reggelig.


Ja igen, voltunk orvosnál is, válasz, rossz alvó, kis szerencsével kinövi! Kösziiiiiii 4 éve nem aludtam egy jót, de már megszoktam, ha néha mamánál nyaral, akkor is automatikusan felébredek. :~)

2012. febr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálam is ezt csinálták és csinálják a fiaim, 18 hósak, de már ott alszom köztük az éjszaka második felében, mert már nincs erőm kimenni az ágyunkba (ahova legtöbbször a 3 éves lányom be is fészkeli magát apa mellé az éjszaka valamelyik felében :-) ). Ahhoz fordulok, amelyik épp sír. Már 3 hete nem szopiznak, csak odabújnak hozzám és már alszanak is.

Kipróbáltam a levendulát, nálunk nem vált be sajnos. :-(

De tényleg próba szerencse! :-)

2012. febr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19 hónapos lányom még soha nem aludt át éjszakát...levendula olajra sem :(...egész pontosan egyszer aludt este 8-hajnal fél 5 ig.Én meg nem tudtam elképzelni mi baja lehet és óránként ránéztem :D
2012. febr. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Akkor utolsó próbálkozásként megpróbálom a levendulát, remélem segíteni fog!Igazából inni szokott felkelni, jó esetben megitatom és szó nélkül visszaalszik de van olyan is amikor ő éjjel kettőkor úgy gondolja hogy kialudta magát és másfél órán keresztül nem alszik vissza.
2012. febr. 4. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!