Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek Fisher Price...

Van valakinek Fisher Price rezgős pihenőszéke? Vélemények?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Most a második babának vettük,én nagyon szeretem (meg a baba is) Jó, mert tudom vinni magammal a lakásban. Tudom, az autós hordozó is "ugyanaz", szerintem nem, elvégre a pihenőszék direkt erre van kitalálva.

A rezgő funkciót annyira nem használjuk. Azt a fajtát vettük, ami 15 kg-ig jó, így a "nagyfiam" is bele tudott ülni. Nekem a tesókocsi mellett ez volt a legjobb befektetés így a második gyereknél. (21 hónapos fiú, 2 hónapos kislány)

2012. febr. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kíváncsicska ***** válasza:

[link]

nekünk ez a fajta van.Mi nagyon szeretjük (baba is én is)

Szerintem ez bőven elég.A rezgő ha be van kapcsolva nagyon könnyen elalszik a pici lány, és szerintem sokat segített mikor fájt a pocija!A lányom 2 hónapos szóval szerintem még használjuk egy ideig :)

2012. febr. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van:

[link]


Nagyon szeretjük. Amíg pici volt, ezt vittük mindenhová (nagyszülők, rokonok), elvolt benne, ha főztem kivittem magammal a konyhába. Most etetésre használjuk, nagyon szereti, 7 hónapos. Épp most próbál belemászni egyedül :DDD

2012. febr. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ez van,ajándékba kaptuk. Én nagyon szerettem,és a babám is nagyokat aludt benne. Mindig a konyhapulton volt,amikor főztem,vittem mindenhova magammal. Sajnos csak fél éves koráig volt jó, 9kg-ot bír. Én is nagyobbat vennék,hasznos lenne most is. Szerette a zenéjét és a rezgő funkciót is sokat használtuk.

2012. febr. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok, a mi pihenőszékünk ilyen:

[link]

És nem is 15, hanem 18 kg-ig jó, elírtam...

2012. febr. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekünk volt mind a kettő gyereknél. Az elsőnél szinte életmentő volt nekünk, mert az addig ordító gyereket beletettem bekapcsoltam a rezgést és elaludt. Esténként sokat szunyókált benne amikor a kritikus időszakai voltak. Emlékszem mindig mondták, hogy nem fog majd rendesen fejlődni, mert ebben alszik, de semmi ilyen nem lett 1 évesen már ment és most 4.5 éves és nagyon ügyes :)


A 2.-nak is vettünk egyet, de őt nem nyűgözte le annyira :)

Ja az első gyereknél ha mentünk valahová vittük magunkkal, mert idegen helyeken csak ebben tudott aludni :)


Imádtam nem bántam meg, hogy volt. Olyan 4-6 hónapos kora között magától leszokott róla :)

2012. febr. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyasmi volt amit a 4. linkelt csak nem rózsaszín a 2.-nál meg olyan amit a többiek linkeltek. Az elsőt jobban szerettem.
2012. febr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Akkor ezek szerint jól döntöttünk, hogy megvettük, most jöttünk haza a Brendonból!:)
2012. febr. 4. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!