Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossmann ill. Dm saját márkás...

Rossmann ill. Dm saját márkás pelenkákról vélemények?

Figyelt kérdés
Bevált? Árban mennyivel kedvezőbb? Hasonlít valamelyik márkásabb (Pampers, Libero, Happy) pelenkához?
2012. jan. 31. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi a dm saját márkásat próbáltuk ki. Olyasmi, mint a pampers csak annyira nem díszes, viszont eddig azért nem vettem, mert mindig volt akciósabb (annyira nem olcsó, kb 2-3 Ft-val kevesebb, de persze az is jó pénz 150db pelenkánál már :D)

Minden esetre teljesen jó kis pelus, bár a lányom reggelre szinte mindig átázik mindegy milyen pelus van rajta vagy mekkora :(

2012. jan. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
DM Babylove nekünk tökéletes. Fiamnál, lányomnál egyaránt. :)
2012. jan. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Jelenleg most DM-es Babylove pelenkát használunk a lányomnak, és nekünk megfelel. Nem tudom melyik márkához hasonlíthatnám, talán a Pampershez.

Árban jobb, mint a nagyobb márkák.

2012. jan. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi még nem próbáltuk,de én csak jókat hallottam a DM-esről.A Pampers-höz hasonlítják.Én tuti venni fogok,mert ha nem is sokkal olcsóbb,de hosszú távon összeadódik azért az a kevés.
2012. jan. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én a 4-es méret óta használom a lányomnak a Dm-eset, és szeretem, nem folyik ki belőle a cucc, pedig már nagy a lányom , 2 éves, és már sokat pisil. Előtte 1-es mérettől 3-as méretig a Pampers-t használtam neki, mert abban nem volt olyan nagy puffancs feneke a lányomnak, mint a többi pelenkában. de a a 3-as méret óta nem volt jó a Pampers, állandóan kifolyt a pisi, ezért váltottam dm-esre. Előtte csak azért nem használtam azt, mivel a Pampers vékonyabb. Árban szerintem nincsenek nagy különbségek, nem mérvadó.
2012. jan. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Dm-es keményebb és vastagabb, mint a Pampers, viszont nem olyan vastag, mint a Libero. Árban a legjobb.
2012. jan. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Rossmannra esküszöm! Árban ugyanannyi, mint a pampers, de soha nem ázik át!!!
2012. jan. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 31. 15:35
 9/11 anonim ***** válasza:

DM, Rossmann... Nálunk ez a 2 pelenka van, a 2 fiam ezt használja. Attól függ melyik boltba megyünk, mert az egyik az egyik városban, a másik a másikban kapható.

Az én tapasztalatom, hogy sokkal jobbak,mint a márkásak.

Az első gyereknél próbáltam Liberot, Huggiest, Pamperst és egyik sem szívott be annyi pisit, mint a BD, vagy a BL pelusok. Sosem áztak át, sosem folyt ki belőlük semmi. Az árukról nem is beszélve:)

Ezen kívül még jó a Lidl Toujours pelusa is :)

2012. jan. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
DM Babylove a legjobb
2012. jan. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!