Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers Activ Baby pelus...

Pampers Activ Baby pelus méretezés! Segitenétek?

Figyelt kérdés
Kisfiam 12 kg, 4-es pelust használunk, de nagyon sokszor kifolyik a pisi, éjjel szinte mindig!Multkor vettem már 4+ osat!Abbol is!Nagyobb kellene?
2012. febr. 4. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Pont ezt a kérdést akartam kiírni, eddig nekünk is jó volt a a pampers active babay, nekem is 12 kg-os a fiam és ma éjjel is kifolyt:( A 4+-on gondolkodtam, de látom te már próbáltad.
2012. febr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem kell nagyobb, próbálj meg esetleg más márkát. A fiamnak annak idején csak a Huggies vált be, a barátnőm (lányos anyuka) viszont a Liberora esküdött, ami nálunk alapvetően kifolyós volt. Most a lányommal pampers Premium Care-t használok, neki ez bejött, de sokan dicsérik a DM-st is (nekem ez vastag a másik után).

Ennél nagyobbat ne vegyél, mert akkor pont azért fog kifolyni!:)

2012. febr. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves első!Igen kiprobáltam és nem tudom mi tévő legyek!ha te jutsz valamire ne felejts el...:)

Köszi!

2012. febr. 4. 11:43
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves második!

A Huggiest kiprobáltam már a 4es méretet de abbol is kifolyt!Liberot nem merem mert arrol én is azt hallottam hogy nagyon durva, vastag!:S

Sőt a fehér Pampersből is kifolyt már!:S

jaj nem tudom mit vegyek...!:(

Köszönöm neked is!:)

2012. febr. 4. 11:45
 5/8 anonim ***** válasza:
azt hittem vastag a libero. aztán vettem. 10 libero és 10 activ baby egymás mellé raktam és a libero alacsonyabb volt.
2012. febr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a Libero nem jó,durva a tapintása és olyan csomós lesz benne a betét,ha pisi éri.

Az active baby jobb,de nem bírja el a sok pisit és kifolyik a kaki is.

Szerintem a legjobbak a dm-es babylove,Rossmann-os Babydream,lidl-ből a tourjours, de amit én mindig éjszakára használok és soha nem ázott még át, az a Tesco zöld essentials,komolyan a legjobb!!!4-est használunk.

2012. febr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok, a jövő héten veszek premium care-t vagy a tescós zöldet. Kipróbáljuk, teszt után írok.

Majd te is írd meg a tapasztalatod.

2012. febr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem jobb egyik sem:( Átáznak.

1. vagyok

2012. márc. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!