Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy 8 hónapos fiam...

Normális, hogy 8 hónapos fiam mostanában gügyögés helyett visongat? Már bocsánat, de olyan mint egy kismalac, visongat. Már az is eszembe jutott hátha azért csinálja mert tetszik neki, hogy tud ilyet.

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ismerkedik a hangjával. lesz ez még cifrább is:)
2012. febr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem ezt öt hónaposan kezdte, aztán abbahagyta egy időre. Hét hónaposan megint jött a visítós korszak, főleg a fogzásos időben.

Most megint jött a foga, újra felfedezte, hogy tud sikítani, visítani, néha majdnem beszakad a dobhártyám, annyira. A kis zsivány mindig akkor csinálja, ha már benne ül az etetőszékben, de még nem terem előtte a kaja. :)

2012. febr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A lányom is kb 5 hónaposan csinálta, aztán abbamaradt, pár hónap múlva újra kedvet kapott hozzá.Főleg akkor csinálja, ha hisztizik.Ha leültetem séta helyett, vagy a kiságyból ki akar jönni....vagy ha nagyon tetszik neki valami.Sokszor alig hallok tőle.Ne aggódj, szerintem ebben a korban minden baba csinálja.
2012. febr. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 hónaposan. De én imádom. Elkezdtem utánozni és gyakorlatilag visítva szoktunk egymának huncutkodni:D Engem nem fog zavarni ha rászokik és sikítós lesz a kislányom. Nem fogok vele üvöltözni, hogy hagyja abba. Mire oda kerül, hogy oviba kell mennie már meg lehet majd magyarázni, hogy csak úgy csak anyával sikítozunk...nem hinném, hogy rosszra tanítanám. Most 5 hónapos és szokott kis követelősen sikongatni és használja is a hangját folyton. Ilyenkor én is utánozom és nevet:) Pedig néhány másodperccel előtte még elégedetlenségből görbülő szájjal csinálta. Huncutkodik és neki is tetszik a hangja. De ezért nem hibáztatom mert nekem is tetszik a hangja:D
2012. febr. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!