Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1éves lányom állandóan otthagy...

1éves lányom állandóan otthagy pelenkázás közben, van ugyhogy kakás fenékkel, próbálom lefogni de sír. Ti hogy oldjátok meg? Vegyek bugyipelenkát?

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nállunk szintén ugyanez a helyzet,én mindig adok valamit a kezébe ami leköti ez általában beválik.
2009. jún. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én lefogom, nem tehetek mást, a bugyipelenka kicsit húzós lenne anyagilag.

Terpeszbe leülsz az ágyon, két lábad közé a gyerkőc, és a kezére ráteszed a lábad, így nem tud megfordulni hasra.

Amúgy egyszerűen csak az a bajuk, hogy imádnak mozogni, és még azt a 10 másodpercet sem viselik el, hogy korlátozd őket.

2009. jún. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát igen az én lányom is nagyon virgonc,nem áll le 2percre se,megpróbálom lefogni:)
2009. jún. 1. 15:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van,megpróbálok olyan gyors lenni,amilyen gyors csak tudok.Esetleg próbáld meg állva,miközben beszélgettek,vagy olyasmit adsz neki ami érdekli,hátha ottmarad.Lányom még nem tud állni,ezért csak próbálok okos lenni,de fekvő helyzetből ő is kimászik,így igyekszem nagyon,van hogy le kell fogni,de azt nagyon nem bírja.
2009. jún. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!