Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki homlok lázmérőt...

Használ valaki homlok lázmérőt? Milyen? Pontos?

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 5. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Igaz, nem ezt a fajtát, de használtam, amikor lázas volt, nagyon jó, én hamar kitanultam, mikor mennyit jelez, és már a színekből tudtam tizedre pontosan, hogy mennyi. Én mondjuk a mellkasára tettem. Éjjel volt csak a homlokán. Mértem rendessel is, azért tudom, hogy megbízható.
2012. febr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen, de nem ezt a fajtát.

A mienk olyan, amivel homlokon is lehet mérni, plusz ha leveszed a végét, akkor fülben is.

A homlokon mérek mindig, és eddig nem mutatott fals eredményt. (egy ideig mértem utána higanyossal is, hogy biztos legyek az eredményben)


Plusz volt olyan homlokmérőnk, ami a linkelthez hasonló. A kórházi csomagban volt ajándékként, de nem ért semmit.

2012. febr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Linkeljétek már legyetek szívesek, ha lehetséges, amit használtok!:) A lányomnak képtelenség megmérni a lázát, és eddig töprengtem, hogy vajon megbízhatóak-e ezek a homlokhőmérők! Köszi!!!:D

Egyébként ehhez hasonló csíkunk nekünk is van, de én nem nagyon szeretem, nem tartom megbízhatónak!

2012. febr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen van csak nem ez a fajta!Én eddig teljesen meg voltam vele elégedve(elején még én is mértem digitálissal is)

Én patikában vettem 400 ft-ért.

2012. febr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekünk tudjátok ez a homlok fül lázmérőnk van...! Nekünk ez nem jött be, végig mocorogta és nem volt pontos! Amink van az másodpercek alatt megméri , ki kellett persze tapasztalni hogy hol méri ugyanazt mint a fenekébe levonva! A két szeme között mint ahol az Indiaiaknak van a pont :) ugyanaz az eredmény! Így nem öltöztettem meg nem fogom le hogy ugyan már mérjük meg :) És nem hinnétek el hogy párom valami 1700.- vette :D Imádjuk :)
2012. febr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Aldiban vettük közel 1 éve, 3ezer ft volt. 3 év garancia. A márkáját most nem tudom, a gyerekszobában van.

2012. febr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Melyik a jó? Linkeljetek már képeket!
2012. febr. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom megmérni a popsijába a hőt, mert állandóan izzeg-mozog, pedig csak 8 hónapos. Ki-be csuszkál a lázmérő. Csipogás után még ha várok feljebb szokott menni, van olyan, hogy fél fokot is. Homlokmérővel boldogulni fogok?
2012. febr. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Szerintem kipróbáljuk. A fülében én is mértem, de nagyon nem pontos. A popsijában, hónaljában nem tudom mérni, mert izeg-mozog.
2012. febr. 8. 21:00
 10/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok

a mienk ien homlokmérő:


[link]

2012. febr. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!