Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A narancsot milyen formában...

A narancsot milyen formában adjátok babátoknak?

Figyelt kérdés
7 hós a lánykám,még csak a narancs levét kóstolta meg,ízlik neki. Ugyanúgy turmixoljátok és más gyümivel adjátok,vagy van egyéb ötlet?
2012. febr. 5. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Narancs-alma.....savas gyümölcsök nemigazán javasoltak MINDENNAPI fogyasztásra,mi pl: a csipkebogyó tea,és efféléket szoktuk ajánlani anyukáknak,Hipp márkájú granulátum formájában is kapható.
2012. febr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

én 1 éves kora elött nem adtam.


narancsnak 2 baja van egy amit elöttem írták nagyon savas, nem csak a gyomronak nehéz hanem kicsipi egy pici is a popóját, ha savas dolgot adsz nagyon figyelj a popó krénmezésre.


másik hogy narancs napokat-hetekjet utazik ide és ezer féle vegyszerrel kezelik, hogy ne legyen baja, pl bogarak, vagy egyéb betegségek ellen. ne rohadjon meg utközben stb...

2012. febr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó a mai világban minden vegyszeres, kivéve, ha a saját kertedből szeded a gyümölcsöt ahol nem permetezel. Sajnos ez van, a gyerekeink pedig így fognak felnőni.

Az hogy savas, tény, de ha nem kiló számra mindennap van adva...

2012. febr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát az én lányom imádja. Ha meglát egy narancsot már cuppog a szájával. :) A banánt nem eszi meg, viszont a narancsért tök oda van.

Heti 2x-3x kap néhány gerezdet. Megpucolom, leszedem a hártyáját amennyire tudom és odaadom neki. Imádja. Mondjuk ő már 10 hónapos, kb 8 hónapos koráig csak a levét kapta.

2012. febr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Úgy tudom,h már kaphat narancsot(Vida Ági táblázata alapján),csak megkóstoltattam vele, mint a banánt,de nem akarok neki minden nap adni. Viszont kíváncsi voltam pont a savassága miatt,h hogyan adják a tapasztalt anyukák.
2012. febr. 5. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!