Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi narancsot adtok egyszer...

Mennyi narancsot adtok egyszerre az 1 éves babátoknak? Citromos mézes teát ihat minden nap?

Figyelt kérdés
Én 1 gerezdnél nem merek többet adni egyszerre. TEát pedig 2 dl iszik meg egy nap.
2009. febr. 12. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Én, mivel nem okozott gondot annyit adok neki, amennyit kér. Narancsból 4-5 gerezdet elszopogat, de a megmaradt rostrészt kiköpi. A mandarint viszont imádja, azt nem is köpi ki, egy egészet simán megeszik. Mézet még nem tettem a teájába, viszont pár csepp citromot igen, ő napi 3-4 dl gyerekteát megiszik, de ezen kívül még gyümölcslevet is kb. 2 dl-t és mellé még vizet is iszik.
2009. febr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Narancsot annyit amennyit elfogad, de leginkább a levét szereti inni. A mandarint könnyebb neki enni. Citromot én születése óta tettem a teájába, nem is hallottam hogy már ezt se szabad. Mézet néha teszek a teájába mióta elmúlott egy éves, nálunk nem oszt nem szoroz, mindenhogyan imádja a teát. De ő megiszik belőle fél litert is naponta. De én úgy hallottam, hogy a mézet egy éves kor után is jobb, ha még csak feldolgozott formában adjuk, sütiben, stb, és két éves kor után ajánlott teába tenni, magában adni. De szerintem néha ha kap a teájába az nem gond. Én az esti kakaóba teszek néha, a méz nyugtat és fertőtlenít is, tehát nagyon jó estére.
2009. febr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!