Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsi vásárlásban szeretné...

Babakocsi vásárlásban szeretnék segitséget. Kunert vip a neve amit kinéztem. De csak netes rendeléssel találtam. Szeretném előtte megfogni, kiprobálni. ?

Figyelt kérdés

Esetleg valaki tud ebben segiten hogy Pest megyében vagy Budapesten hol találok olyan boltot ahol lehet kapni?

Tapasztalt kismamik mi a véleményetek erről a babakocsirol egyébként ? Esetleg van itt aki már használt ilyet ?

24+3 pocis

Szép napot mindenkinek :-)


2009. jún. 1. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a kocsi tetszik, és a leírás alapján jó is lehet. nekünk PC kocsink volt, de azt rég eladtam, most jön a tesó, úgyhogy nézegettem már.

viszont én is csak neten láttam eddig, hogy meg lehet rendelni :( ez nekem annyira nem szimpi. a teszveszen is fönt van, ott azt írja házhoz szállítja. nem tudom...

2009. jún. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is olyat vettem,vagyis a neten láttam. Én sem mertem megvenni anélkül,h lássam,ezért utaztam kb.200km-t,és akkor sem láthattam pont azt,amilyen kellett volna. Ezért megrendelték és postán küldték(ingyen). Sokkal jobban tetszik , mint képen és szerintem tökéletes! Még nem sikerült használni,remélem meg leszek vele elégedve. Én idáig ajánlani tudom,én imádom!

38hetes

2009. jún. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Mi Kunert VIP babakocsit vettünk! Hidd el nem bántuk meg. Olyan mint a képen látod, persze érdemes jól szétnézni. Sokat nézegettünk de erre esett a választás az ÁR/ÉRTÉK arány miatt. Szuper, nagyon masszív és jól is néz ki. Nem bántuk meg! A [link] oldalon vettük. Nagyon meg vagyunk vele elégedve! Ami még fontos Ingyen kiszállították!

Más dolgaik is vannak, jó áron, érdemes megnézni.

2009. jún. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!