Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járgány vásárlásban segítenél?

Járgány vásárlásban segítenél?

Figyelt kérdés

Kisfiam karácsonykor lesz 1éves. Szeretnénk neki valamilyen járgányt venni. Mivel kintre csak tavasszal használnánk, gondoltam veszek ilyen zenélőset, villogósat, ami lekotné addig bent is.

Ilyenre gondolok:

[link]


Vagy lekötné bent az egyszerűbb is?

[link]


Lehet ezeket egyáltalán kint használni? Ha igen, érdemes ilyet venni, amit tolni is tudok?

[link]


Köszi, hogy segítesz!


2011. okt. 22. 10:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem ezek kinti használatra olyan gyengének tűnnek,de aztán fene se tudja :)
2011. okt. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok benne biztos, hogy kintre is használhatók. Lehet, jobban járnánk egy kismotorral? De azt meg még sokáig nem tudná használni szerintem.
2011. okt. 22. 10:26
 3/11 anonim ***** válasza:

A lányom 1 éves szülinapra kapta még március elején ezeknek egy olcsóbb változatát. Eleinte csak bent használta, nagyon szerette, szinte örökké rajta ült és löködte magát. Mikor megtanult vadulni is, nekimenni a falnak, szekrénynek, akkor kiraktuk kerti használatba és azóta is kint van. Később kapott egy kismotorot, azóta szinte rá sem ül a bébitaxira.

Szerintem érdemes venni, de ne túl drágát, mert nem fogjátok tudni annyira kihasználni.

2011. okt. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

szerintem mind drága. Nekünk majdnem olyan van mint az utolsó képen. A fiam is karácsonyra kapta tavaly. Hát nem lehet azt a sok funkciót kihasználni. Pl tök jó hogy be lehet kötni, de amíg csak tolod benne még kormányozni se tudja addig neked nem élvezet vele közlekedni (neki meg kb pár percig). Aztán a hintáztató talp... ja inkább vettünk egy fa hintalovat használtan 2000-ért összehasonlíthatatlanul jobb. A karfát és a talpat szinte rögtön kidobtuk. És méretre... olyan nagy, hogy a másfél éves fiam lábujja alig ér le. Inkább vettem volna 3-4000 Ft-ért egy gagyit a bababoltban, úgy hogy meg is nézem, és még jópár motor vagy tircikli kijött volna az árából.

Amúgy jók ezek a járgányok, mert imádja tologatni (ez volt a járássegítő), pakolni bele, formabedobózni (a mienken az is van)...

Akkor vedd meg a drágábbat ha neked fontos, hogy masszív (ne pille pille könnyű borulós) legyen. Gumis bevonatú a kereke (vagy legalább nem az a zörgős műanyag), ez főleg a lakásban fontos. És persze számít a kinézet... mert azért eléggé le tudják strapálni a gyerekek és van amelyik igen lepukkantnak tűnik pár esés után.

2011. okt. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, igazán hasznosak voltak! Azért várom a további tapasztalatot is!
2011. okt. 22. 10:59
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia, tavasszal a kisfiad már lesz akkora, hogy meg tudd nézni, minek örülne, lehet hogy egy egyszerű motornak jobban hasznát venné majd, mint egy bébitaxinak. A kisfiam most 14 hónapos és nem szereti a bébitaxit, mert nagyon széles, és terpeszben kéne hajtania, amit még nem tud, ezért inkább motorozik. Ha még nem akarod kintre, én akkor inkább a járássegítőt ajánlanám, azzal sokkal jobban tud közlekedni, és több rajta a zenélő-világító játék is, ami sokkal jobban lekötné, mint ezek közül bármelyik. mászna érte, leguggolna elé, leülne, aztán lehet hogy szépen lépegetne is, ha akar - és nem esnek vele a babák hasra, hidd el, az én fiam sem esett el soha, de egyetlen ismerősömé sem.


Az utolsót azért nem ajánlom, mert nem fog már benne tavasszal a kisfiad megmaradni, akkor már akkora lesz, hogy egy szülőkaros triciklinek jobban hasznát veszitek majd szerintem.

2011. okt. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a tricikli vált be, de az én lányom júniusban volt 10 hónapos, így elég jól ki tudtuk használni már ennyi idős korától is. Bentre ő egy hintabocit kapott, most 14 hónaposan már hintázik benne saját magától is, persze bele kell ültetni, mert körben van egy kis leesésgátlója, így még nem tud föl-le mászni.
2011. okt. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor inkább keresek neki más ajándékot, és majd tavasszal veszünk járgányt. Köszönöm a segítséget!
2011. okt. 22. 15:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Hintája van már (ajtóra akaszthatóra gondolok)?
2011. okt. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem érdemes bébitaxit venni, hamar kinővi! Kisebb méretű motort vegyél, azt jobban kitudja használni,tricikli is jó, csak olcsóbbat vegyél, mert azt is hamar kinővi.
2011. okt. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!