Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Véleményt kellene Kecskeméten...

Julika kérdése:

Véleményt kellene Kecskeméten Kovács Adrienn védőnőről? És még annyi, hogy nem lehet e váltani védőnőt ha a körzeti nem szimpatikus nekem!

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
váltani nem lehet, viszont írhatsz egy papírt, hogy nem tartasz igényt a szolgálataira, ebben az esetben a védőnő helyett a családsegítő szolgálat munkatársai jelennek meg néha nálatok.
2012. febr. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia!Én hozzá tartozom mint kismama. Adrira emberileg egy rossz szavam se lehet, kedves, aranyos, alapvetően segítőkész. Szakmailag viszont mi nagyon nem pendülünk egy húron, néha úgy érzem tankönyvből olvassa fel a válaszokat a kérdésekre, és evidensnek vél dolgokat, hogy te azt tudod vagy érted (én a első babás vagyok, hát nem látom át a rendszert legtöbbször) sőt nekem az se segítség, hogy családlátogatáskor kijött leült a konyhába adott pár fénymásolatot a szoptatásról (?!), a jogi kérdéseimre (támogatások, apasági nyilatkozat)pedig a válasza az volt, hogy ő ebben nem mozog annyira otthonosan...Én sem. Szóval Adrienn alapvetően jófej, de még jobban kedvelném ha nem az én védőnőm lenne...Tudom a rutin nem jön magától, szurkolok neki, meg Neked is ha hozzá kerülsz:)
2013. márc. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én gond nélkül lecseréltem a védőnőmet. A gyerekorvos, akihez tartokunk, a nála lévő védőnő lett így a miénk is. Bár mi pont a dokit és a védőnőt is akartuk egyben:) Egyébként ezt az egész védőnői szolgálatot úgy kellene megszüntetni, ahogy van. Tanulnak a főiskolán iszonyatos tananyagot, járnak a patológiára, anatómia, pszichológia, stb, közben meg a szoptatáshoz annyit tudnak hozzáfűzni, hogy "próbálni kell, mellre kell tenni". Ennyit tanítani évekig egy embert, hogy utána eljöjjön megmutatni a pelenkázást, fürdetést (már aki megmutatja), azért elég durva pénzkidobás az állam szempontjából. Ezt sem értem, hogy nem tudnak semmit a pénzügyi dolgokról. A védőnői terhesgondozást meg hagyjuk már...
2014. jún. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!