Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy bírjátok pszichésen...

Hogy bírjátok pszichésen elviselni, ha lebetegszik a babátok?

Figyelt kérdés
Kisfiam köhög, 10 napja szortyog, holnap viszem (megint) dokihoz. Eddig, ha Ő beteg lett, én is azonnal, mert annyira megvisel lelkileg, halálra aggódom magam, ahogy hallom, hogy köhög éjjel álmában. Akkora a gyomrom mint egy mandarin, és rohadtul lebetegedtem én is, szegény férjem ápol minket már 3 napja. Más is ennyire kivan ilyenkor? Hogy lehet ezt strammabbul viselni?
2009. jún. 1. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem mindenkit megvisel,ha beteg a gyereke.De arra kell gondolni,hogy Rád van szorulva szegény,és neked erősebbnek kell lenned!Hiszen kire számíthat,ha nem az anyukájára :-)))Én is nagyon aggódós típus vagyok,de olyankor az ember próbál erőt venni magán!Szerintem csak így megy.Gondolj bele,még mennyi minden fog vele történni,míg felnő... Kitartást!

2009. jún. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én viszont megtáltosodom(2 gyerekem van).Éjszakákon át képes vagyok nem aludni,ringatni,dajkálni...aztán meg ha meggyógyul szinte elájulok.Én nem szoktam túl aggódni magam,hanem úgy érzem,h csak én vagyok képes arra,h meggyógyítsam(persze a dokival együtt működve).Nem vagyunk egyformák...JOBBULÁST A PICINEK.
2009. jún. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Általában én is aggódok nagyon, sajnos az elejétől kezdve volt is miért, és már ha nincs is nagy baj, akkor is kész vagyok.

Az első fél évben még hánytam is.

Már azért jobban ura vagyok a helyzetnek, de általában én is elkapom, ha beteg és nekem a férjem nem nagyon segít.

Ő azt hiszi, én mindent bírok.

Most meg babás vagyok megint így még nehezebb, de már hozzászoktam és egyre erősebbnek érzem magam.

2009. jún. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!