Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves kisfiamat le...

Másfél éves kisfiamat le szeretném szoktatni a szopizásról, már nagyon kevés a tejem, de ő pszichésen nagyon ragaszkodik a cicihez. Milyen módszert javasoltok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:

én azt mondtam neki amikor már csak este cicizett és nem alváshoz kellett neki hanem ahogy Te is írtad a lelkének hogy a cici elment szabadságra és nem adtam neki ne mondd hogy valaki v. valami elvitte pl. cica.

Első nap lesz csak durva mert be fog próbálkozni és hisztizni is fog de figyeld meg két nap és eszébe se jut. Nekünk az is segített hogy mamánál aludt és reggel nem kereste este meg eltereltük a figyelmét.

2010. jún. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok ilyen cipőben, de egy barátnőm a 2 évesét úgy választotta el, hogy leragasztotta ragtapasszal a cicijét, és mondta, hogy beteg a cici. A kislány annyira sajnálta a beteg cicit, hogy eszébe sem jutott szopizni emiatt. Kb 1 hét alatt el is felejtette az egész szoptatás kérdést.
2010. jún. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Családunkban hagyomány volt, hogy az anyuka bőven kétéves kora után választja csak le a gyereket a ciciről... előtte nem. Hallottam olyat is, aki már fél éves kora előtt abba akarja hagyni a szoptatást. Csak én azt nem értem, hogy akkor minek vállal az ilyen gyereket :(
2010. jún. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!