Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elég ez a mózes egy szeptember...

Elég ez a mózes egy szeptemberi babának? Belső fekvő mérete 74*32 (pierre cardin)?

Figyelt kérdés

Az előző babakocsinknál nem volt mózes. Vsizont a lányom nagy baba volt, 4 kg 55 cm. gondolom a második babó és hasonló szép méretekkel fog rendelkezni:):)


Elég lesz vajon ez a mózes???Mert ha abból indulok ki,hogy lányom 9 hónaposan lett 70 cm, akkor kihúzzuk a telet vele.


Mit gondoltok??


2012. febr. 7. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:

De ez mit jelent hogy elég egy mózes?


nekem szeptemberi lányom is 4 kilós volt, gyorsan nött. de ekkor mózes volt neki tavaszig simán elég volt, akkor lekerültek a ruhák, hoszsra jó lett volna, de nem láott ki belöle, így bele raktam a sportrészbe 7 hósan ahonnan még fektetve is kilátott.


ok télen kicsit szükös volt a mózes neki nagy beöltözésben, de nem volt gond és ahogy jobb idö lett jöttek le a ruhák.

2012. febr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Bocsi,kicsit hülyén fogalmaztam.


Arra gondoltam,hogy vajon tudjuk e majd egész télen használni. MErt valahol mintha azt ovlastam volna,hogy elég kicsi ez a méret...

2012. febr. 7. 14:10
 3/9 anonim ***** válasza:

Persze,hogy kihuzza benne a telet.Kislányom is szeptemberi vot és nagy baba is,márciusba alakítottam vissza neki sportrészre,hogy lássa Ő is a nagyvilágot:)addig ott jól elvolt.

Igaz a mi kocsink az önmagában alakítható mózessé és sportrésszé is,nagyobb kicsit a fekvőfelülete.

2012. febr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A fiam nagy mérettel született (aug végén) 4200 gramm 57 cm, de most február van és még beöltözve is jó a mózes.

74 cm hosszú.

A gyerekem 70 centi és 7 kiló. Ebből kiindulva nektek is jó lesz ha átlagosan nő a babád.

De nekem pl. az első babám eleinte nagyon gyorsan nőtt, 4 hónaposan 72 cm volt és 7500 gramm, így neki már kicsi lett volna a mózes 4-5 hónaposan...

2012. febr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az en fiam is szeptemberi volt,51 cm-el született.Nekem ugyan espiro babakocsim volt(baromi rossz valasztas), a fekvöfelülete a mozesnak74*33 cm.Mar januarban problemas volt belegyömöszölni,mert overal+pled+gyerek gyorsan kiteszik a 74 centit!Valoszinüleg nem is lehetett tul kenyelmes neki, hogy elejetöl a vegeig er.Hozzatennem en sosem gondoltam volna, hogy egy babakocsi kicsi lehet...
2012. febr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. A lányom nem egy nagy darab, most lesz 6 hónapos, de már 68-69 centi, és csak 6500 g. 2830-cal született, nem vasgyúró, mégis hosszú. Nekem kb 80 centi lehet a mózes, de igy is eléggé kitölti (sapka, kapucni, vastag tutyi...)
2012. febr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is pierre cardin a babakocsi de nagyobb a fekvő mérete. az én babám most nyolc hónapos, nagy baba 75 cm és 10,5 kg. Nekünk még elfér a mózesben, bár beöltözve már egy kicsit szűkös. Én is azon gondolkozom beletehetm-e úgy a babót a sportrészbe, hogy még magától nem ült fel? szerintem elég lesz nektek, reméljük nem sokára jön a jó idő és nem kell rájuk 2 kg ruha :)
2012. febr. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ekkora babóim voltak. Nem fér bele. Amikor már beöltözteted, bundazsák és egyebek, szegény gyerek úgy fogja magát érezni, mint egy múmia, cipőkanállal kell beletenni. És gondolom, még netán be is takarnád...

Imádnám a Pierre Carden cuccokat, csak gondolnának a nagyobb babókra is.....

2012. febr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem szeptemberi és 8 kiló volt félévesen simán elfért benne, habár félévesen március volt és jöttek le a ruhák róla.
2012. febr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!