Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mosonmagyaróváron milyen az...

Mosonmagyaróváron milyen az orvosi ellátás gyermekek számára? Tudnátok ajánlani valami jó gyerekorvost?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy nemsokára oda szeretnénk költözni és abszolút nem ismerjük a környéket.Hajdú-biharból mennénk,elég nagy a távolság,azért teljesen ismeretlen.Akik arra laknak,azok tudnának egy pár sort írni,hogy milyen lehetőségek vannak ott a gyermekek számára?Milyenek az emberek?Milyen a környék?Előre is köszönöm a válaszokat.
2012. febr. 7. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! En mosonmagyarovari vagyok. En is ugy koltoztem ide. Megszerettem ezt a kornyeket, szerinem jo. Movar nyugis kisvaros. Kicsit draga. A gyerekorvossal es a vedonovel meg vagyunk elegedve.Ovi,bolcsi ugyben meg nem tudok nyilatkozni,de panaszt nem hallottam rajuk.Vannak kulonfele gyrekprogramok pl.zeneovi,zenebolcsi,kezmuves foglalkozasok,nyaron babkert, gyerekszinhaz,stb... Nekem sok baratom lett itt. :-)
2012. febr. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod.Remélem nekünk is sikerül jó helyre költözni és nem fogjuk megbánni:)A külföldi munka miatt költöznénk oda,mert párom kint dolgozik és így gyakrabban tudna hazajönni hozzánk és persze,ha már nekem is letelik a GYES,akkor ott biztos jobban találok magamnak munkát,mint itt az egész környéken.
2012. febr. 8. 10:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem bántam meg, remélem Ti sem fogjátok! :) Ha bármi kérdésed van, írj bátran, akár privit is, szívesen válaszolok!!! Minden jót!!!:)
2012. febr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:)
2012. febr. 8. 13:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én itt születtem és nagyon szívesen segítek Neked bármiben. Ha gondolod írj privit. Mennyi idős a picid?
2012. febr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!